Mezginių nuotraukų paroda

Audronės mezginių nuotraukos ne kartą yra matytos MZ dienoraščio puslapiuose, bet šiuo metu jos plaukioja gilesniuose vandenyse – iki š.m. kovo 1 dienos LMA Vrublevskių bibliotekoje veikia Audronės Steponaitienės mezginių nuotraukų paroda „Mezginių dienoraščiai„.

Labai norėčiau atkreipti dėmesį į faktą, kad paroda yra ne pačių mezginių, kas pasitaiko ne taip ir retai, o jų nuotraukų. Ir tai nėra tik fotoaparatu užfiksuotas pats mezginio faktas vietoj realaus daikto. Mezginių nuotraukos, žino visi užsiimantys, yra labai rimtas ir daug indėlio reikalaujantis užsiėmimas – kartais numegzti meztinį paprasčiau atrodo nei gražiai ir ypatingai jį pateikti nuotraukose. Mezginių fotografija yra negali sakyti, kad su mezgimu nesusijusi ( ;)) ), bet tikrai labai savarankiška, labai atskira ir savita meno rūšis. Todėl nepraleiskite progos apžiūrėti, kaip gražiai mūsų visų mezgimo draugė ne tik mezga, bet ir pateikia savo sukurtus daiktus, suteikdama vaizdams savarankišką vertę.

Aplankyti parodą galima ir be skaitytojo bilieto, tiesiog atėję pasakykite, kad jūsų tikslas šiandien – ne knygos, o nuotraukos :). O įsikvėpę gal patys imsitės fotoaparato šalia virbalų 😉 .

Vikos Petrikaitės nuotraukose – vaizdai iš LMA Vrublevskių bibliotekoje vykstančios Audronės Steponaitienės parodos „Mezginių dienoraščiai”.

3 komentarai apie “Mezginių nuotraukų paroda”

  1. Taip gera pamatyti ir pajausti gražų, jaukų, šiltą pasaulį – Audronės akimis, širdimi. AČIŪ autorei, šauniai kolegei! Rengti šią parodą buvo toks didelis malonumas!

    Atsakyti
    • Pritariu Rasai – būtų nuostabu pamatyti Sonatos mezginius, bet reiktų ne bibliotekos patalpų, o Valdovų rūmų.

      Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00