Megztukas žiemai švęsti

Žiema yra uždaras ir paslaptingas laikas. Spalvos blanksta ir subtilėja, laikas lėtėja, tapybą išstumia grafika, šaltis lauke sustabdo beatodairišką vasarišką lėkimą ir sukviečia visus į namus, kurių šilumą ir jaukumą ypatingai įvertiname dabar ir tuo labiau, kuo atšiauriau ir žvarbiau už lango. Kuo mažiau spalvų gamtoje, tuo labiau kiekvienas niuansas tampa svarbus ir ryškus.

Žiemą ateina žvaigždžių valanda ir vilnoniams mezginiams. Žieminiame peizaže jų raštai išsiskleidžia ryškiausiais žiedais. Jų galioje ne tik užtikrinti mums komfortabilią šilumą, bet ir sukurti šventinę nuotaiką, sustabdyti laiką, apgaubti meile pačius artimiausius žmones. Siūlų pagalba mes kaip fokusininkai iš cilindro mezgimo krepšio traukiam žiemos miegu užmigusias spalvas ir pražydiname vasaros laukiančias gėles.

Naujas Loretos megztukas išpildo mažosios skonio pageidavimus (rausvas!), bet taip subtiliai ir jautriai, kad nemirktels nė jautriausio skonio akis – didelis Spinni spalvų pasirinkimas leidžia pažaisti pačiais įvairiausiais tos pačios spalvos niuansais. Modeliavimo pokyčiai, pastebimi megztuke iš kalėdinio atviruko, šiandien skleidžiasi pačiais gražiausiais žiedais, tolygiai išsidėsčiusiais apvalioje koketėje.

Gamta palieka mums truputį žalumos visžalių spygliukuose, padovanoja nuostabiausios formos kankorėžius, ištveriančius šalčius, o namie, spalvotais siūlais išburiama mažos mergaitės svajonė – rausvi žiedai…

Loretos Jasiukėnienės megztas megztukas anūkei ir nuotraukos. Siūlai – Isager Spinni 47, 61s, 33s, 28s, 19s, 55.

2 komentarai apie “Megztukas žiemai švęsti”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00