Žaliuojanti

Gamta su žaluma jau beveik atsisveikino, o mes ne – Daiva žengs per beveik monochrominį šaltąjį metų laiką su amžinai žaliuojančiu vasarišku vainiku apie kaklą.

Skarai parinti du spalvynai yra net labai sezoniniai – Rudens čempionas ir prie jo taip deranti Arbatos ceremonija, bet mezgimas yra burtai (netinkamų spalvyno dalių paplėšimas yra jų neatsiejama dalis 😉 ), kur du plius du nebūtinai lygu keturiems ir du rudeniški kamuoliukai viename mezginyje gali virsti į tokią gaivią ir vasariškai sodriai sulapojusią skarą. Truputį šerkšnu pagražintą, gali būti, bet vingri lapų struktūra tik gražiau pabalinus išryškėja.

Dvispalvis angliškas stulpelis čia jau net ne pagalbinė priemonė idėjai, o pati idėja – niekas taip efektingai nesukurs trimačio ir labai grafiško lapijos vaizdo. O kad dvipusis, tai tik dvigubai gražiau ir naudingiau tokiam mezginiui, kaip skara :).

Daivos Janavičienės megzta skara iš Zauberball100 2249 (Arbatos ceremonija) ir 2330 (Rudens čempionas); modelis – „Blooming Brioche KAL”

1 komentaras apie “Žaliuojanti”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00