Megztos kelnės

Megztų kelnių mada prasidėjo pas MZ paraleliai vienu metu tai vienoje, tai kitoje galvoje, paskui ir ant virbalų, nes šilta ir patogu, nepalyginsi su kokiais treningais. Dalios pirmoji kelnių pora įstrigo ne vienoje idėjų gaudyklėje, bet jau antrosios efektas gausiais ir garsiais raibuliais nuvilnijo (kaip jų šeimininkė atsidūriau reikalo epicentre 😉 ). Viskas, matyt, į vieną tašką suėjo – ir labai efektingas Opal Claude Monet spalvynas, ir mūsų jau antrasis sėdėjimas namie (kelnės buvo ir padovanotos, ir parodytos antrojo karantino metu). Jei pirmojo metu dar galėjome tikėtis, kad toks gyvenimo vingis yra trumpas, laikinas ir beveik garantuotai nepasikartos, tai antrasis uždarymas labai nedviprasmiškai atsinešė žinutę, kad visas gyvenimas gali persikelti į namus ir niekas nesugrius – nei namai, nei gyvenimas. Tik jei jau jis apsiriboja namų erdve, ja visi jau nebeatidėliodami ėmė aktyviai rūpintis – niekam juk nesinori, kad visas gyvenimas praeitų su apdaužytais puodeliais, nepatogia darbo vieta ir rūbais, kurie nebetinkami išėjimui.

Naminės kelnės (mezgantiems žmonėms, aišku, megztos 😉 ) pateko būtent į tą patį naminio gyvenimo pervertinimo procesą. Jos yra pakankamai patogios, kad namie jaustumeisi kaip namie, kartu pakankamai stilingos ir originalios, kad nebijotum (greičiau, norėtum 😉 ) jomis apsirengęs atidaryti duris laiškininkui ar kaimynui, o ir namie atrodytumei pakankamai pasipuošęs ir pasitempęs darbingai, bet jaukiai dieną praleisti.

Gražvydė užsisakė siūlus savajai porai nelaukdama, kol pasibaigs karantinas – siūlus ji gerai pažinojo, ne vieną porą kojinių išbandžiusi ir ši rūšis jai pasirodė pati geriausia nešiojimui. Nes jau ir į susivėlusias kojines nejauku žiūrėti, o įdėjus tiek darbo į rimtą projektą iš pakankamai plonų siūlų, norisi ir rezultatais džiaugtis ilgiau nei mezgei ;).

Prie margo siūlo ji dar prisiderino vienspalvį kamuoliuką, planuodama juo megzti kraštelius, bet idėja nepasiteisino – bus iš jo dar viena kojinių pora mezgimo krepšyje ;).

Kelnes taip pat kartą teko permegzti, nes namai namais (čia toks pirminis sumanymas 😉 ), bet tai jokia mada nereiškia, kad mezginys neturi tobulai gulėti! Antras variantas ir guli. TOBULAI! Ar atsilikti nuo mados – Gražvydės megzta pora plačiomis klešnėmis ir ilgu liemeniu, tokį modelį dabar rasite visose naujausiose kolekcijose.

Namines kelnes daug kas mezga galvodami apie namus, nes nėra toks jau įprastas dalykas matyti jas darbiniame ar šventiniame garderobe, o ir dėl savo elastingos mezginio prigimties jos, išdavikės, taip ir taikosi išryškinti visus nepageidaujamus figūros vingius, kurie mūsų pačių hyperkritiškose akyse dvigubėja ir trigubėja nesiderindami su jokia realybe. Gražvydei atėjus pasidemonstruoti naujovę ši idėja buvo garsiai nušvilpta – taip gerai ji atrodė!

Gražvydės Norkienės megztos kelnės iš Schoppel-wolle Das Paar 2294 (Spalvinis ūkas).

5 komentarai apie “Megztos kelnės”

  1. Hipiškiausios šiandien !! visoj Lietuvoj…..šiandien sugrįžo buvusių svajonių aidas , super,super!!! numegztos dabar,o ne iš skrynios trauktos….
    Gražvyde,neatsižaviu….

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00