Megztos kelnės

IMG 17h65

Tęsdama pasakojimą apie populiarius dalykus mezgimo pasaulyje, negaliu nepaminėti dar vienos sparčiai kylančios žvaigždės – megztų kelnių.

IMG 23lk01

Labai man įdomu stebėti, kaip susieina ir išsiskiria pramoninės mados ir rankdarbistinio pasaulio keliai. Abu jie turi savo traukos jėgas, bet jei pramoninė mada labiau atspindi vartotojo poreikius, tai antroji – kūriančio ir gaminančio (maker) žmogaus interesus. Megztos kelnės – labai ypatinga mezgančio pasaulio dalis. Žinoma, galit man pirštu baksnoti į krūvas masinės produkcijos, vadinamos tuo pat vardu, jas renkasi paprastai tokio amžiaus damos, kai jau ir nelabai atsimeni, kad dama, ir rinkdamasi tarp patogumo ir grožio, nedvejodama tiesi ranką pirmajam. Šiandieninio įrašo herojės – visai kito lizdo paukščiai.

IMG 17gh80

Taip, jos taip pat patogios ir šiltos, tik šiltumas jų toks labai sexy. Ne veltui žymiausi mezgimo dizaineriai niekaip šito daikto savo kūryboje neapeina. Jos gali būti aptemptos kaip timpos, gali būti laisvesnės, gali būti iki kelių ar visai ilgų kelnaičių ilgio, bet visos – valiūkiškos ir šmaikščios, kaip šokoladas su pipirais.

71c69c31-8bb1-4565-8aba-99f2942f1eb6

Dalia mezgė šias kelnes savo draugei slidinėjimo išvykai ir mes visos, už nugaros stovėdamos ir stebėdamos procesą, varvinom seilę. Nesvarbu, kad net nesiruošėme slidinėti, mums visoms labai užsireikė „slidinėjimo kelnių”.

59e92791-6028-443e-a8a0-0e20818a8f85

Kad net ir tų slidžių iš arti nemačiusios, galėtume pasidėti koją ant sportinių drabužių vitrinos ir kaip Merė Popins su palegvėjimu atsidūsti, kad gražiausia, kas matosi lange – tai aš pati:).

IMG 176kj7

Kelnes galima megzti iš bet kokių siūlų, bet kojininiai yra turbūt pats geriausias pasirinkimas ir dėl savo storio, ir dėl patvarumo, ir dėl gražaus mažam akių skaičiui pritaikyto marginimo.

IMG 175jh9

Dalia paėmė kelių spalvų Opal kamuoliukus ir keitė juos kas eilutę. Labai dėl simetrijos nemirė (nes bergždžias tai užsiėmimas, kai kamuolio spalvos savo tvarka kinta), bet vis tais keliais kamuoliais žongliruodama suvedė viską į labai vientisą ir harmoningą visumą.

IMG 17jk62

Viršuje viskas baigiasi dviguba juostele gumai 200% komfortui, o dar šimtuką neabejotinai pridės praeivių žvilgsniai;). 

IMG 175klo4

Dalios Liepuonienės megztos kelnės iš Opal Schafpate IX  9410, 9411, 9413 ir 9417. Mezgimo instrukciją (modifikuota) rasite čia, nuotraukos ant modelio – Rasos Baronienės.{jcomments on}

2 komentarai apie “Megztos kelnės”

  1. Atgalinis pranešimas: Mone kelnės – mezgimo zona
  2. Atgalinis pranešimas: Megztos kelnės – mezgimo zona

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00