Aušros spalvos

IMG 25kj91

Pavasaris visuomet pasirodo kaip koketiška viliokė. Įjungia saulutę, išprausia iki skaidraus švytėjimo dangų, kačiukus ant šakų sutupdo ir kai mes atsilapoję jau svajojame apie žalią žolę ir šiltas dienas, apsisuka ant kulno ir užtraukia dangų, papūsdama mums į akis pačiu žvarbiausiu žiemišku vėju. Kas tokiais atvejais geriau paguos apdaužytas širdis už tikrą rimtą vilną? Kai norisi šilto, lengvo ir jaukaus bei gražiai spalvoto drabužėlio, estiška vilna – viena pirmųjų kandidačių. Seniau sukurtus spalvynus daugelis mūsų jau moka mintinai, todėl ši savaitė  skirta naujiems. Ar netikėtiems deriniams;). Kas susipažins, kas pasikartos, ir galės be akibrokštų planuotis mezginius iš dar nebandytų sruogų.

IMG 2590-001

Naujas Aušros megztinis – lygaus silueto, reglano rankovėm ir gerom akim megztas – idealus laukas spalvoms skleistis.

IMG 260t1

Shoppel’io Šiltas frontas ant kaklo – kaip to paties spalvų meistro pritaikytas prie megztinio, bet Aušra išvaikė mano romantiškas miglas, pareiškusi, kad ši skarytė tinka prie visko:). Įtariu, kad Aušros meilė tam šiltam frontui realybėje taip prilipdė tas spalvas jai prie veido ir prie visų drabužių;).

IMG 25kl95

Megztukas margas, bet rankovės taip dailiai sutaikytos, kad subtiliai skirtingus galus užskaitys ir užkietėję simetrijos fanai.

IMG 2tt602

Aušros Grigelionienės megztas megztinis iš estiškos Aade Long 8/2 artistic vilnos.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00