Megztinis gimtadieniui

Priešistorė buvo Kelionių konkurso prizas – ryškiai elektrinė rankomis dažytos merino vilnos sruoga. Pirkinių krepšelyje, žinoma, kurį G juokais žadėjo atvažiuoti į MZ ir dar pasipildyti ;). Ir juokas išsipildė! 🙂 . Tiesa, trumpam, nes krepšelis vėl tuščias ;)) . Užtai spintoje atsirado naujas dailus rudeninis megztinis, kurio pabaiga sutapo su parduotuvės gimtadieniu – ir tai yra pačios gražiausios dovanos ♥.

Nuostabūs šie siūlai. Smagu tokius megzti. Džiugina galutinis vaizdas, kokybė ir mezginio patogumas.  Mezgimo zonos dovanota ryški sruoga, dar pernai susukta į kamuolį, laukė sau tinkamų siūlų į kompaniją. Originaliame aprašyme siūlai yra 30-40 proc. storesni, tad raštą pakoregavau pagal nuojautą. Prie abiejų Isager siūlų yra pridėtas atitinkamų spalvų plonas merino siūlas. Be didelių repeticijų ar ardymų, siūlų užteko tiek, kiek reikia – liko vos po kelis metrus. Apykaklė numegzta ilgesnė ir pritaikyta rudens, žiemos, pajūrio ir visokiems gyvenimo vėjams. Mezgant šį modelį iš atitinkamo storio siūlų, rekomenduoju jos nekeisti, originale ji labai graži. Modelis iš „Sabrina 2020/10”.

Megztinis buvo baigtas MZ gimtadieniui. Linkiu sėkmingų, įkvepiančių ir ilgų gyvavimo metų!”

Po savaitės. „Megztinis toks geras, kad nenusirengiu jau kelinta savaitė. Apykaklės aukštis labai pavyko. Ir iš karto patvirtinu, kad negraužia 😉 . Galiu vaikščioti atsilapojusi, be šaliko.” Tai gal ir nieko tas apykaklės pakeitimas? ;))

1 komentaras apie “Megztinis gimtadieniui”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00