KELIONĖS PABAIGA?

Na ką, kelioninių mezginių konkursas šį kartą tikrai pasiekė finišą, ir kadangi visus tuos mezginius jau matėte dienoraščio įrašuose, rodausi savąjį, nekonkursinį, bet užtai labai kelioninį. Pagrindinė (ir vienintelė, neskaitant naujų vietų apie namus ir kaimą) mano kelionė šiais metais buvo į Latvijoje vykusį kojinėms skirtą renginį Vecpiebalgoje. Tai savaime suprantama, kad įspūdžiai taip pat susidėliojo į kojines ;). Pamačius jūrą spalvotų kamuoliukų ir paprastus geometrinius raštus, būdingus to regiono kojinėms, aš taip gailėjausi, kad atsisakiau dalyvauti kojinių mezgimo konkurse. Tai atsigriebiau grįžusi ;). Pasiėmiau glėbį vienspalvių kojininių siūlų ir suplakiau į vieną abu raštus, skirtus konkurso dalyvėms. Su Vecpiebalgoje mezgamomis kojinėmis mano mišrainė mažai turbūt ką bendra turi, bet man jos primins tą pilvą kutenantį jausmą, kai kultūros namų salėje išvydau visą stalą nukrautą pačių įvairiausių spalvų siūlais, taip ir sakančiais: „Imkite mane ir megzkite…”. Tai su tuo jausmu šitą porą ir mezgiau :). Net pirštus užbaigiau nauju sau būdu, kurį išvakarėse išmokau iš Baibos.

Pasirodžiau ir lipu nuo scenos, užleisdama vietą pagrindiniam herojui – lagaminėliui (kelionių konkursas juk!) su dalyvių vardais.

Prieš traukiant burtus siūlau prisiminti visus gražius konkursinius mezginius: G žadą atimančią suknelęGuntos kito pajūrio miesto įspūdžius išsaugojusią palaidinę, Jolantos virtualią ekskursiją į Paryžių ir NidąGražvydės labai jau daug sutapimų palydėtas kojinesnuostabiąsias Eglės pievas

Lagaminėlis atsidaro ir geltona nykštuko ranka ištraukia… Jolantą Žilinskienę, sudalyvavusią konkurse net dviem mezginais (skara ir kojinėmis). Patys didžiausi sveikinimai!!! Kaip ir buvo žadėta, visos konkurso dalyvės gauna dovanų po mano mamos siūtą krepšelį, skirtą mezgimui kelionėse (dydis pats tas nedideliam daiktui, kokį vežamės kartu) – su juo gali megzti net eidamas ant rankos pasikabinęs;). O konkurso nugalėtojos laukia ne tuščias, bet pilnas maišelis:). Kadangi abu konkursiniai Jolantos mezginiai buvo numegzti iš kojininių siūlų, tai kojinėms skirtas ir prizas. O kad konkurso tema – kelionės, prizas iš ten, kur realiai dabar niekaip nepateksi – iš tolimosios Amerikos. Galima keliauti mezginiais, galima… ir siūlais:))

Sveikinimai visoms! Ir įkvėpimo visiems – mūsų gyvenimas juk nuolatinė kelionė, tikrai verta įamžinimo:).

P.S. Jau ištraukus burtus, paaiškėjo, kad sutrikusiame darbiniame pašte (kas rašėte kokiais siūlų ar kursų klausimais, brūkštelkite dar kartą, prašau) yra pasislėpusi visa sauja brangakmenių – visa kelioninė G kolekcija, kurią ji numezgė per vasarą be savo nuostabios suknelės. Šiai kolekcijai bus skirti visi kitos savaitės MZ dienoraščio įrašai, laidos pavadinimas – „Kelionių mezginiai su G”:). G, kaip daugelis turėjo progos įsitikinti, ne tik nuostabiai mezga, bet ir puikiai rašo, labai gražiai stilizuoja ir fotografuoja, taip kad pasiruoškit kitą savaitę smagioms kelionėms kartu :).

Svarsčiau, ką čia daryti su burtų traukimu. Pertraukti? 🙁 Nusprendžiau, kad burtas jau mestas ir G prie projektų krepšelio (taip pat netuščio ;)) gaus dar vieną papildomą prizą. G juokėsi po karantino mezginių konkurso, kad jei ji būtų laimėjusi prizą (primenu, kad tai buvo mamos siūtas pirkinių krepšelis), tai būtų atlėkusi į MZ ir visą ji prisipildžiusi siūlais. Tai dabar prie projektų krepšelio G keliauja ir pirkinių (siūlams ;)) maišas, o kad nereiktų labai daug jo krauti, taip pat netuščias. Jis žada siūlines keliones po dabar nepasiekiamas šalis – Ameriką, Angliją, Japoniją ir Vokietiją… Sveikinimai!!!

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00