Tigers Nest

Isager Bomulin – ne pirmas siūlas, atkeliavęs į MZ Dalios dėka. Man šitai idėjai subradinti reikėjo laiko, bet siūlui aš labai sąžiningai mezgiau įvairius pavyzdėlius, siekdama artimiau su juo susipažinti ir pamilti.

Daliai jokio paruošiamojo laiko nereikėjo – ji šiam siūlui jau ir modelį buvo nusižiūrėjusi. Tereikėjo greitai spalvas išsirinkti ir – visai smulkmena 😉 – nusimegzti.

Pačiu laiku – šių metų pavasaris akivaizdžiai su Dalia bendradarbiavo 😉 – nes megztukas gavosi toks, kokį pirmiausia norėtum išsitraukti iš spintos vėsią vasaros ar pavasario dieną, tai yra, dabar ;). Šilumos šiaip vasariniam siūlui suteikia ne tik modelis ilgomis rankovėmis ir gana uždaru kaklu – visą tą subtilų spalvinį melanžą sukuria šalia Bomulin’o pridėta plona alpakos gija. Rezultatas – ne tik nuostabaus gražumo spalvynas, bet ir dailiai krentanti bei nepaprastai maloni čiuopti medžiaga. Iš visų savo megztų pavyzdėlių (net keturi!) šis derinys man patiko labiausiai :).

Labai graži detalė – Dalios savaip perkurtos rankovės. Tokia smulkmena – vertikalios juostos atsiranda tik ilgame rankogalyje – bet taip radikaliai ji pakeičia kiek sportišką originalo charakterį!

Dalios Liepuonienės megztas megztukas iš Isager Bomulin 0, 41, 58, 60, 62 kartu su Isager Alpaca 1 E2S, E3S, 60, Sky, E0; modelis – „Tiger Nest„.

6 komentarai apie “Tigers Nest”

  1. Kokie nykštukai Daliai mezga??? Neseniai buvau be žado nuo suknelės, o dabar dar prašom – puikiausias megztukas…

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00