Ilmava 11

Sveiki visi! Smagu pranešti, kad po nedidelės pertraukėlės atnaujinamas Ilmavos serialas. Tęsiame tradiciją ir transliuojame naujas serijas ketvirtadieniais :).

Naująjį sezoną pradedame super ryškiu ir įspūdingu mezginiu – Vilmos medvilnine palaidine, kuri – tikras chameleonas! – prisitaiko prie klimato atvėsimo. Kiek ilgesnėmis rankovėmis, ne pačiu ploniausiu siūlu ir galimybe prisiderinti tiek prie plono apatinio, tiek prie ryškaus viršutinio sluoksnio. Nuotraukos su striuke buvo privalomos, nes gudruoliai dryžiukai taip susispalvino, kad ką šalia bedėsi, tas puikiai pritiks!

Už galvos susiėmusiems, kaip reikia daugybę spalvų į tokį darnų kolektyvą sujungti, noriu papasakoti epizodą iš vieno norvegų dizainerių Arne&Carlos vaizdo įrašų, kuriame Carlos pasakoja, kaip jis derina spalvas dryžuotai antklodei. Sudeda tinkamo storio siūlus į krepšį ir nežiūrėdamas kaskart traukia, o ką išsitraukia, su tuo mezga. Logika čia labai paprasta – visi siūlai, atsidūrę jūsų podėliuose, yra jums gražūs, tai nėra jokios priežasties jiems nedraugauti tarpusavyje ;). Su gera humoro doze duotas patarimas nestokoja racionalaus grūdo – visas spalvas mes vis tiek renkamės pagal save: tiek į spintą rūbus, tiek ant stalo indus, tiek kūrybiniams projektams medžiagas ar siūlus. Ir tas spalvynas yra apie mus, tai ko jam nebūti gražiam ir harmoningam? Šios pasakėčios moralas toks – viskas, širdimi pasirinkta, susiklosto į individualią spalvinę paletę ir nauji daiktai dėl tos priežasties taip organiškai įsipaišo į spintą, kad viso ko centras yra mūsų individualybė, todėl drąsiai pirmyn pasitikėdami savo skoniu ir pajautimu!

Vilmos surinkti medvilniniai siūlai yra ne visai vienodo, greičiau panašaus storio, ką ji puikiai apžaidė modeliuodama formą be jokių papildomų pridėjimų ir suėmimų.

Individualus pasirinkimas yra kaklo modeliavimas tuojau po apykaklės, o ne prieš pažastis. Ir visai nauja gaida – menama siūlė iš vieno išvirkščios akies vertikalaus stulpelio, labai graži apačia su prailginta nugara, skeltuku ir I-cord užbaigimu vietoj tradicinio stulpelio, kuris pasikartoja ir rankovių apdailoje, Galvoju, kad toks gudrus stulpelių atsisakymas ir kraštų neužraukimas sukuria labai gerą sluoksniavimui tinkamą variantą – kas yra super aktuali sezono tendencija naujam ledynmečiui artėjant ;).

Medvilnės šiam megztuke draugauja pačios įvairiausios ir tai yra nuostabi proga suburti savo gražiausių kamuoliukų ansamblį. Jus atspindintį ir prie visko spintoje tinkantį :).

Vilmos Bukaitės megzta palaidinė iš įvairių vasariškos sudėties siūlų – Rosarios4 For Nature, For Nature print, Rowan Revive & Co, modelis – „Ilmava„.

1 komentaras apie “Ilmava 11”

  1. Tobulas megztinis! Bandžiau atpažinti atskirus siūlus, bet mečiau tą reikalą: nes visuma užburianti!

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00