Bomulin

Dar viena labai graži vasariška naujiena iš Isager – BOMULIN (65% medvilnė, 35% linas, 5g ~ 210m). Nestoras, tinkamas tiek virbalams, tiek vąšeliui, lengvai melanžinis siūlas pačios populiariausios mūsuose sudėties.

14 spalvų kolekcija yra džiaugsmas akims bei rankoms. Subtiliame atspalvių parinkime tuoj pat atpažįstamas kompanijos braižas. Viskas dera tarpusavyje, viena spalva už kitą gražesnė ir puikiai įsipaišo į kitų Isager kuriamų siūlų kompaniją tiek deriniams, tiek komplektams.

Prie neutralios šiaurietiškos paletės, kurią kaip mozaiką gali dėlioti vis į naujus piešinius ir ornamentus, pabarstyta spalvų – kaip žiedų pievose. Pačiai smagiausiai vasarinei palaidinei :).

Derinti įvairių spalvų, tekstūrų ir net storių siūlus į begalines melanžines variacijas – tikrai nėra Isager kompanijos atradimas, bet vienareikšmiškai vienas iš jos pamatinių kūrybos stulpų. Didžioji dauguma gaminamų siūlų yra pakankamai ploni ir net sudėti kartu su vienu ar kitu siūlu duoda labai nešiojamą storį. Ir originalumą, begalinį grožį bei įdomumą. Melanžai taip pat nėra jokia amerika mūsų mezgėjams, tuo užsiėmė daugelis močiučių, gal ne tiek kūrybos, kiek nepritekliaus skatinamos, bet šviežias, labai laisvas ir labai išradingas Isager požiūris į kombinacijas, esu tikra, pastaruoju metu pakeitė daugelio mūsų matymą ir mąstymą.

Su šiuo nauju siūlu dizainerės taip pat siūlo įvairias kombinacijas ir jų mezginių dvasia paruošiau kelis pavyzdėlius, kad būtų galima greitai įvertinti vietoje variantą ir neišradinėti dviračio pačiam:).

Pirmasis pavyzdėlis – vienas Bomulin, antrame jis sujungtas su moheriu (Hazy Jacket), trečiame – su Alpaca 1 (rašto idėja –Tokyo Shawl), o paskutiniame, iš Pullover Squash, kas eilutę suderinti net trys siūlai – Bomulin, Isager Spinni ir Isager Silk Mohair.

Įkvėpimo!

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00