Vidurvasario burtai

Kas trumpiausią naktį rinko gyvų žolynų puokštes, aš savo burtus mezgiau 😉 . Esu dizainerės Midori Hirose testuotojų grupėje ir šį kartą testuojame jos pačių įvairiausių gėlių modelius, kuriuos galima paversti sagėmis, rūbų, krepšių ar namų dekoracijomis. Tą patį trumpų eilių principą ji yra pritaikiusi visoms gėlėms (jų yra daug ir pačių įvairiausių, ir vis daugėja 🙂 ).

Iš viso gausaus gėlyno vidurvasario nakčiai aš išsirinkau bijūnus ir toks mano burtas – labai noriu savo sodyboje jų užsiveisti. Nesiginčysiu su niekuo, kas pasukios ranką prie smilkinio ir pasakys, kad norint užsiveisti bijūnų, reikia juos pasodinti, o ne megzti, bet aš galvoju, kad kartais į tikslą atveda ir ne visai tiesioginiai keliai 😉 .

Savo bijūnams naudojau neverptą islandišką Plotulopi vilną, man tiko ir jos spalvos, ir efemeriškumas, tik kreminiam bijūnui panaudojau pereinamų spalvų dvigiję estišką, kaip ir kutukams.

Šia gėlėta gaida anonsuoju poros savaičių MZ dienoraščio atostogas (parduotuvė dirbs ir naujienos plauks nenutrūkstamu srautu 🙂 ), laukite su naujais įspūdžiais ir įkvepiančiais mezginiais 🙂 .

Bijūnai megzti pagal dizainerės Midori Hirosi modelį (dar testuojamas), siūlai – Istex Plotulopi 9210, 2027, 1768 ir Aade Long 8/2 artistic (pink beige)

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00