Vasarinės uodegytės

Prie visų vilnų su didele meile joms dabar vis didesnę siuntų dalį užima aktualūs vasariniai siūlai karštoms vasaros dienoms ir mes akylai sekam, kad MZ būtų tas pats spalvų pasirinkimas kaip gamintojo sandėliuose.

Karštai vasaros saulei moja apie daug šiltų dienų nešiojimo svajodami patys populiariausi Isager vasariniai siūlai – Trio 1 (50 % linas, 30 % medvilnė, 20 % lyocelis; 50g ~ 350 m) ir Trio 2 ( 50 % linas, 30 % medvilnė, 20 % lyocelis, 50 g ~ 175 m). Siūlas puošnus, turintis dailų matišką blizgesį, dailiai krenta ir taip pat puikiai nešiojasi.

Kaip matote, abu siūlai yra lygiai tos pačios sudėties, tik numeriu 2 pažymėti yra dvigubai storesni bei trumpesni. Abiejų siūlų spalvos yra tos pačios, todėl jie labai lengvai derinami tarpusavyje. Jei Trio 2 atrodo per plonas, o dvigubas jau pernelyg, tai drąsiai dėkite Trio 1 šalia. Ta pati spalva suteiks papildomą storį, o kita – dar ir gražų melanžo efektą.

Taip pat du storiai yra idealūs projekte, kur vąšelis draugauja su virbalais. Kaip visi esate patyrę, nerti daiktai yra storesni už megztus, todėl paėmus skirtingoms priemonėms skirtingus tos pačios spalvos storius, gausite dailų ir vieningą rezultatą. O kur dar deriniai su moheriais… 😉

Atkeliavo pasibaigusių spalvų papildymas – rusva, balta ir storesnio siūlo tamsiai mėlyni bei rausvi kamuoliukai.

Šalia populiariojo Trio atkeliavo ir dar vieno vasarinio Isager siūlo papildymas – Japansk Bomuld (100% medvilnį, 50 g ~ 315 m). Labai raiški, truputį apsimetanti rafija plokščia medvilninė juostelė yra puiki tiek virbalams, tiek vąšeliams, o jos panašumas į rafiją pagimdė ne vieną gerą krepšelio modelį 😉 , kas nereiškia, jog ji netinkama drabužiams – atvirkščiai. Ir ne šiaip drabužiams, o ryškiems ir išskirtiniams.

Papildymas jūrinis (ant nosies vasara 😉 ), bet lentynose jūsų laukia beveik visos gaminamos spalvos.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00