Trys poros

Kai pirmuosius pavasarinius žiedus jau norisi skinti plikais pirštais be pirštinių, bet tie pirštai dar visai nevasariškai šąla, prisiminkite riešines ar bepirštes pirštinaites, nes su jomis jausitės kaip pasakų herojė, kuriai buvo liepta atvykti nei nuogai, nei apsirengus. Iš tiesų tai riešinės į šitą schemą įsipaišo tik išoriškai. Atrodo beveik kaip apyrankės, nedidelis dekoratyvus daiktelis, tik šilumos šis daiktelis, dėvimas ant riešo, turi beveik tiek pat, kiek geras megztukas 😉 .

Gunta mezgė savo kolekciją kaip riešines, ripsu ir su karoliukais (nes Gunta ir karoliukai – tai kaip žibutės ir pavasaris, sunkiai įsivaizduojami vienas be kito), bet pridėjo trumpų eilių nykštį, kas pakėlė riešines arčiau pirštų ir… bepirščių pirštinių kategorijos 😉 . Kaip tokios, jos tikrai bus daug stipriau nešiojamos (rankos mūsų – darbininkės!), todėl švelnus (vilnonei daliai atstovauja merino vilna su kašmyru) ir tvirtas kojininis siūlas yra turbūt idealiausias joms pasirinkimas.

Dėl spalvų pasirinkimo visos trys poros atrodo kaip vieningas komplektas, bet atidžiau įsižiūrėję matysite, kad panaudoti du panašūs, bet net skirtingų gamintojų kojininiai siūlai su kašmyru. Dviejų porų raštas – Guntos darbas, o trečiai porai (skirtai sau) ji pritaikė raštą (ir spalvas!) iš savo megztuko. Idealiam komplektui 🙂 .

Guntos Jarutės megztos riešinės. Viena pora (su perliniais karoliukais) megzta iš Grundl Hot Socks Pearl 19, kitos dvi – iš Regia Premium Cashmere 20. Megztinio modelis (iš jo paimtas motyvas riešinių raštui) – „Do Ewe Yoke?

1 komentaras apie “Trys poros”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00