Vasaros pranašų būrys

Jei siuntą iš Garnstudio baigėme pačia storiausia vilna, tai naują siuntą iš Isager, atvirkščiai, pradėsime vasarine gaida – Isager Trio 2 (50 % linas, 30 % medvilnė, 20 % liocelis, 50 g ~ 175 m).

Šis siūlas yra vienas naujausių Isager kompanijos gaminių (vasarinių siūlų kategorijoje ir pats naujausias), pagal pirminį sumanymą turėjęs pakeisti dvigubai plonesnę versiją. Bet paaiškėjo, kad reikalingos yra abi, todėl abi ir liko, tik buvo sunumeruotos – storesnė, šiandieninė, versija gavo antrą numerį 🙂 .

Trio 2 yra plonas, bet jau normaliai plonas megzti iš jo vieno neperšviečiamus drabužius virbalais ir vasarinė palaidinė iš šio siūlo yra man vienas labiausiai vykusių ir tikrai puošniausias mano praeitos vasaros rūbas.

Tik pasirodęs, Trio 2 turėjo gerokai siauresnę už savo plonesnio pirmtako spalvinę gamą, bet siūlo poreikiui augant plėtėsi ir jo paletė, todėl šioje siuntoje jis užima vienareikšmiškai didžiausią dalį. Nes pats laikas svajoti, planuoti ir… megzti vasarinius daiktus, ypač plonus, skirtus karštoms dienoms 😉 .

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00