Penktadienio gerumai

Penktadienis yra daugelio mėgstama diena dėl visiems suprantamų priežasčių, o dar gerai nuteikia prasidedantis (tegu dar kalendorinis) pavasaris. Mes taip pat turime kuo pradžiuginti artėjantį savaitgalį visus rankdarbiaujančius 🙂 .

Visų pirma skubam pasidžiaugti didžiule Clover vąšelių siunta – jų pristatinėti tikrai nereikia, nes tai yra tie patys vąšeliai, kurie neria patys 😉 . Senokai ištuštinę jų atsargas, dabar galime vėl džiaugtis pačiais įvairiausiais dydžiais – nuo 1 mm iki 6 mm su daugybe variantų tarp jų :).

Prie vąšelių natūraliai prisišlieja ir kita naujiena – saugiai įspaudžiamos įvairių dydžių akys: labai dažnai vąšelis imamas būtent žaisliukų nėrimui, o akys yra būtent tas paskutinis štrichas, suteikiantis jiems gyvybės.

Ir visai naujiena MZ – specialiai siuvinėjimo kilpelėmis technikai skirta adata (Punch needle), net ne viena, o visas rinkinys – trys keičiami skirtingo dydžio antgaliai ir pora pagalbinių priemonių siūlui į ploną skylutę įverti. Ši technika, buvusi labai populiari mano vaikystėje (atsimenu savo tetą ja gaminant pagalvėles), dabar vėl atgauna pelnytą dėmesį, nes tiek pat badymo adata procesas yra nepaprasto gerumo meditatyvus veiksmas, tiek rezultatai yra smagus ir stilingas būdas papuošti savo aplinką išskirtinėmis detalėmis. Kam tai naujiena, būtinai pasidomėkit, žiūrėkit ir įsipainiosit į tas dailias kailiuką primenančias kilputes 🙂 .

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00