Moheris vaikams

Kažkada man labai patikdavo gimtadieniui nusimegzti naują megztinį, bet gimtadieniams (ir megztiniams) kaupiantis, suprantau, kad daiktų norisi vis mažiau, o kokybiški mezginiai tarnauja amžius, todėl aš jau senokai nebeužsiimu reguliariu garderobo atnaujinimu. Ką ten aš – mano jaunutė dukra, paklausta, ar norėtų kokio naujo mezginio, tik nusišypso: „Gal ir norėčiau, bet aš tiek turiu, laiko visus panešioti neužtenka”.

Turi ji iš tiesų įspūdingą megztinių kolekciją, nes pagal nerašytą taisyklę „Jei neturi kokio daikto, o jį turi mama, tai tu jį kaip ir taip pat turi 😉 ” ji juos susirenka ir iš savo, ir iš mano spintos. Medžiagų pluoštuose ir sudėtyse mano vaikai jaučiasi taip pat pakankamai gerai orientuoti ir šilto megztinio iš akrilo jie tikrai nesirinks. Bet kartą užėjus kalbai apie moherį, Kristina susidomėjo, kas tai yra, tai yra, klausimas skambėjo taip: „Kuris iš mano megztinių yra moherinis?”. Paaiškėjo, kad tokio tarp jos megztinių nėra, nes aš visą laiką buvau (o ir esu) įsitikinusi, kad moheris yra nevaikiškas pluoštas – dėl savo pūkelio ir dėl rūpestingumo reikalaujančios priežiūros. Mano VAIKO pasipiktinimui nebuvo ribų! Ką reiškia „nevaikiškas pluoštas” ir kur aš čia matau vaikus???

Teko man tuos vaikus tada paskaičiuoti, ir paskaičiavus pripažinau, kad dvidešimt penkeri metai yra tikrai pakankamas amžius įsitaisyti pirmą „suaugusišką” moherinį megztinį ;). Taip netyčia Kristė pratęsė mano apleistą tradiciją ir savo gimtadieniui gavo naują megztinį iš tikrai suaugusiškos medžiagos 🙂 .

Gryno debesėlio megzti nenorėjau, nes tuomet turi labai apgalvoti apatinį sluoksnį, tai tankesniam ir storesniam pluoštui prie moherio pridėjau plonytį lace kategorijos alpakos siūlelį. Megztukas gavosi lengvas, plonas, bet pakankamai tankus vieną nešioti. Kadangi jis buvo mezgamas jau kryptingai tam suaugusiam vaikui, parinkau jos mėgstamą švelniai rausvą spalvą, prie pilkšvai rausvos alpakos pridėjusi kreminį moherį. Modelis – Amerikos neatradinėjau – bazinis reglanas apvaliu kaklu. Populiariausios dizainerės Petiteknit – užtikrintam tikimui ir stilingam nešiojimui. Originale siūlomas yra dvigubas moheris, mano derinys gavosi plonesnis, tai pasirinkau L dydį gerokai mažesniam „vaikui” 🙂 .

Megztukas megztas iš Isager Silk Mohair 62 kartu Isager Alpaca 1 61, modelis – „Cumulus Blouse O-neck„.

4 komentarai apie “Moheris vaikams”

  1. O jau gražus Vaikas, ir megztukas su visa spalva, ir visas komplektas Vaiko ir megztuko su spalva kaip gerai dera! Bet man dar laaabai patiko ir yra artimas paveikslas!

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00