Soctober

Angliškai kalbančiame mezgimo pasaulyje spalio mėnuo kitaip ir nevadinamas, kaip tik kojinių mėnesiu – Soctober. Tokia informacija (jei kas apie tai dar negirdėjo) paskutinę šio mėnesio savaitę, hm, hm, švelniai tariant, yra gerokai pavėluota, bet pagrindinė priežastis slypi ne tik mano sulėtintame plaukime kalendoriniuose takeliuose. Mes MZ labai mylime kojines, turime tikrai turtingą kojininių siūlų kolekciją ir grožimės fantastinėmis kojinėmis toli gražu ne vieną kitą mėnesį – kiaurus metus. Yra net mezgėjų, kurioms be kitų projektų nieko daugiau ir nereikia, juolab, kad raštų ir siūlų tiek, kad viską išbandyti neužteks net ir pačio ilgiausio gyvenimo 🙂 .

Bet sezono įtakos nepaneigsi – rudeniui atėjus kritinė megztų kojinių masė yra tokia, kad nepaignoruosi, todėl skelbiam tegu ne visą šį mėnesį, bent šią savaitę kojinine 🙂 .

Pradeda ją trys nuostabios Virginijos poros, kurių nuotraukose labai ryškus rudenėjimo laikas – nuo ryškių žiedų prie rudeninių uogų lapų. Antros poros margas siūlas net vadinasi „Rudens vėjas” 🙂 .

TIek Virginijos mezginių gerbėjai, tiek įdėmūs MZ dienoraščio skaitytojai tikrai iš pirmo žvilgsnio atpažins firminį jos braižą – sudėtingais žakardiniais raštais margintos kojinės, naudojant įvairaus sudėtingumo (turiu galvoje derinimą) margus siūlus. Pirmos poros fonas – rankomis dažytas Wunderckleks kamuoliukas, kuris pats jau iš savęs yra ohoho koks iššūkis!

Virginija parinko raštui kontrastingą tamsią jūros bangos spalvą, todėl raštas puikiai matosi (net toks smulkus), o fonas atrodo kaip žiedais apsibėręs augalas 🙂 .

Rudeninė pora numegzta veidrodiniu principu – čia jau fonas tamsus, o raštelis šviesus, primenantis pirmas snaiges ant šalvenančios žemės. O rudeninis vėjas, iš kurio megztas pagrindas yra tikrai toks iš gamtos, kad pažiūrėkite, kaip dailiai iš tų pačių spalvų sulapojo ir uogytėmis apsipylė 😉 .

Trečia pora taip pat subtiliai žaidžia sezono tema. Žydi rožės, bet jau gilios ir prislopintos tamsiai bordo spalvos – ką tik atkeliavusio naujo Zauberball Crazy kamuoliuko Ankstyvas ruduo fone… 🙂 .

Virginijos Sankalienės megztos kojinės ir nuotraukos. Pirmoji pora megzta iš Schoppel-wolle Wunderckleks 2140 (Žolynų ragana) ir Opal uni 4-ply 5187. Antroji pora megzta iš Schoppel-wolle Zauberball Crazy 1504 (Rudens vėjas) ir Admiral Melange 9220m. Trečioji pora megzta iš Zauberball Crazy 2545 (Ankstyvas ruduo) ir Drops Fabel 13.

2 komentarai apie “Soctober”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00