Surask skirtumą

Gunta atėjo į MZ su savo kamuoliuku Opal siūlo su gražiu sidabriniu blizgučiu. Naujai skarai reikėjo priderinto vienspalvio, tai greitai ji surado pačią tinkamiausią Rowan Felted Tweed spalvą, tik va su tuo blizgiu kamuoliuku ne viskas buvo taip paprasta – jo trūko, o daugiau margumo Gunta nenorėjo. Tai ji užsibrėžė surasti tokį papildomą Opal kamuoliuką iš MZ repertuaro, kuris nesiskirtų mezginyje nuo jos jau turimo. Misija kaip ir neįmanoma pasirodė labai net įmanoma – pabandykite iš nuotraukų margose eilutėse atskirti, kur vienas spalvynas skirtųsi nuo kito (sufleruoju, vat atskirti tuos du kojininius kaip tik ir yra misija neįmanoma, viskas taip vieningame rausvai violetiškame kolorite susilieja ir tarpas nuo tarpo kaip žvaigždutės sužiba blizgaus siūlo plyksniukai).

Skara – neįprasto Guntai paprastumo (atsiprašau visų tų, kam dvispalvis angliškas stulpelis kelia stresą), užtai dosnaus rudeniško dydžio ir ypatingo efektingumo. Tiek pačia forma, tiek dailiu tų pačių spalvų deriniu dviejuose skirtinguose raštuose – dvispalviame angliškame stulpelyje ir ripse. Būtent tie du skirtingi raštai yra atsakingti už efektą, kad viena kryptimi megzta skara atrodo kaip dvikryptė abejose dalyse, kurias skiria dvi vertikalios abiejų spalvų juostelės. Ir turi abi vienodai geras puses, nes skara yra toks daiktas, kad tiek tyčia, tiek netyčia gali matytis abidvi. Abu siūlai puikiai krenta, puikiai nešiojasi ir puikiai šildo. Greitų šalčių! 😉

Guntos Jarutės megzta skara iš Opal Schafpate IX 9416 ir Opal Happy mit Silbereffekt 9481 kartu su Rowan Felted Tweed 200, modelis – „Cinnabar„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00