Ledo karalienė

Senokai jau MZ dienoraštyje nebuvo puošnių kiauraraštinių skarų ir naujas Svetlanos mezginys yra puiki proga prisiminti, kokio tai gerumo yra reikalas. Nekreipkite dėmesio į pavadinimą, man jį pašnibždėjo ledo spalvos moherio spalva, sudėliota į puošnius ir vingrius raštus, primenančius speigo paveikslus ant langų. Žinoma, tokią skarą galima nešioti ir žiemą po paltu vietoj kepurės ar šaliko, plonas moheris užima visai nedaug vietos ir susilanksto kaip tik mes norime, bet gražiausiai ji atrodys ne po kuo, o ant.

Didžiulė ir puošni, ji nuostabiai atrodys bet kurioje vasaros šventėje, užsimesta dėl vėsos (o jei ir nebus labai vėsu, dėl grožio galima ir truputį pakentėti 😉 ). Kad ir būdamas plonas, moheris su šilku yra ne tik labai gražus ir dailiai krentantis, bet ir labai šiltas siūlas, todėl tokia skara vėsią dieną tikrai pakeis megztuką (o ir jūsų įvaizdį bei nuotaiką, taip pat ir aplinkinių reakciją), sveria ji visai nieko, tiek pat užima ir vietos, todėl prisiminkite ją (ar įsitaisykite, jei neturite) tiek namų šventėse, tiek kelionėse – visada būsite garantuoti tiek komfortu, tiek išskirtine puošnia išvaizda.

Svetlanos skara skirta dovanai ir tai dar viena idėja mezgančioms rankoms ir tokio mezginio vertam žmogui. Nereikės jaudintis nei dėl dydžio (visi bus geri), nei dėl efekto!

Svetlanos Fedorec megzta skara iš Rosarios4 04, modelis – „Tiina Lilleaed„.

1 komentaras apie “Ledo karalienė”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00