Pliažas žiemą

Dalios savaitę užbaigia jai mažiau būdingas mezginys – krepšelis Urtei. Sekantys jos mezgimą turbūt pastebėjo, kad Dalios arkliukas – dideli projektai: suknelės, megztiniai. Aksesuarų ji mezga gerokai mažiau, labiau gailėdama šąlančių artimųjų kojų ar kaklų su rankom, bet šiam Petitknit krepšeliui nuo pat jo paskelbimo mažai liko abejingų.

Dalia pasirinko jam originalų siūlą (labas, Danija!) – ploną popieriaus juostelę primenančią japonišką Isager medvilnę. Krepšelis mezgamas iš trigubo siūlo, tai įvertinus raštą ir medvilnės neelastingumą, spėju, nebuvo projektas poilsiui 😉 . Bet esmė buvo rezultatas!

Dalia, pasitarusi su dukra, atsisakė pamušalo – krepšelis turėjo tarnauti kaip paplūdimio aksesuaras knygai, vandeniui ir paklotui įsimesti. Bet Suomija – ne Tenerifė, tas paplūdimio sezonas tokio trumpumo, o krepšelis tokio gerumo, kad tinka ir bokso pirštinėms ;)) .

Dalios Liepuonienės megztas krepšys iš trigubo Isager Japansk Bomuld 59, modelis – „French Market Bag„, nuotraukos – Tilo Eckardt.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00