Pavasarinė žaluma

Jei žiemą ir vasarą mes dar galime kažkaip išgyventi be šilto megztinio (vasaros gali pasitaikyti karštos, o žiemą gelbsti viršutiniai drabužiai), tai pavasario – niekaip. Islandiška Lettlopi (100% islandiška vilna, 50 g ~ 100 m) ne veltui taip yra mylima ne tik savo šalyje su ne pačiu švelniausiu klimatu, bet toli už jos. Drėgnoms ir žvarbioms mūsų platumų dienoms (o jų turime ne tiek mažai 😉 ) ši vilna yra nepamainoma apsauga nuo visų gamtos kaprizų.

Panašu, kad pavasario išsiilgome ne tik mes, islandiška vilna taip pat 😉 – pažiūrėkite, kokia graži natūralių žalių ir rusvų atspalvių kolekcija atkeliavo! Ir žibučių spalvos kamuoliukas prie pirmos žalumos 🙂 .

Be megztinių, iš šito siūlo labiausiai mėgstamos megzti pirštinės – joms šiluma yra ne pageidaujama, o privaloma. Šiandieninių žalių naujienų įrašą puošia super dailios Elvyros Judickienės pirštinės (šalia baltos 0051 spalvos jose panaudota ir viena iš žalių – 1416), numegztos sūnui medžiotojui su šios profesijos globėjo šv. Huberto ženklu. Jei mezgėja ir jaudinosi, kad ši vilna gali būti per kandi jautriai rankų odai, tai jos nuogąstavimai nepasiteisino – pirštinės yra mylimos ir naudojamos.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00