Zen šventykla

Spalvoti kamuoliukai, susukti iš iš anksto numegztos ir rankomis nudažytos trikotažinės medžiagos, kuri paskui vėl atgauna savo pirminį siūlinį pavidalą, Schoppel-wolle gaminami dviejų rūšių: kojininiai Wunderckleks (75% vilna, 25% suyrantis poliamidas, 100 g ~ 420 m) ir grynos merino vilnos XL Klecks (100% merino vilna, 100 g ~ 400 m). Šį kartą abu ir atkeliavo, abu to paties spalvyno – Zen šventykla.

Kamuoliukai skiriasi ne tik sudėtimi, bet ir dažymo žingsniu. Kojininių Wunderklecks siūlų yra numezgama ~ 20 cm pločio juosta (maždaug toks yra kojinės plotis) ir tokia dažoma, taip imituojant spalvų išsidėstymą kojinėse. Grynos merinos kamuoliukų paruoštukas yra du kartus platesnis, galvojant apie rimtesnius daiktus, megztinius, pavyzdžiui.

Kairėje yra kojininė Zen šventyklos versija, dešinėje – grynos vilnos. Taip, visi tie trys kamuoliukai yra ne tik to paties pavadinimo, bet ir tos pačios dažymo partijos – ilgesnis dažymo žingsnis lemia ir jų nevienodą išsiskirstymą po šimtagramines atkarpas. Idealios simetrijos čia greičiausiai nerasite, bet šis siūlas skirtas greičiau gamtos ir tapybos nei simetrijos mylėtojams, pastarųjų laukia tobula pora 🙂 .

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00