Ideali pora

Jau iš siūlo pavadinimo – Das Paar (75% vilna, 25% suyrantis poliamidas, 100 g ~ 420 m) – galima atspėti, kad kalba apie porą. Tiesiogiai tai taikoma kojinių porai, kurias ne visuomet iš vieno 100 g kamuoliuko pavyksta padaryti identiškai ir tas stipriai žeidžia simetrijos mylėtojų širdis. Tuo tarpu šio siūlo sruogą sudaro dvi identiškai dažytos sruogelės, iš kurių nusimegsite dvi absoliučiai vienodas kojines. Arba rankoves. Arba simetrišką skarelę… pratęskite sąrašą patys 🙂 .

Atkeliavo pasibaigę spalvynai (Senoji mokykla, Azorų plynaukštė, Pigmentinis ūkas, Sodininkas mėgėjas (paskutinė nuotrauka), o šalia –

visai nauja Das Paar spalva „Naktinės spalvos”. Ji nėra visai nauja šio gamintojo siūlų kolekcijoje (tomis pačiomis spalvomis dažyta ir tuo pačiu vardu pavadinta praeitais metais debiutavusi Life Style merino vilna), bet šito siūlo pavidalu ji yra naujiena.

Gražvydė yra vienintelė (kiek aš žinau), galinti pasigirti, jog yra išmezgusi visas Das Paar spalvas. Nes tai siūlas, kuris ne tik traukia savo spalvomis, bet ir pateisino visus kasdienio nešiojimo iššūkius. Ji pirmoji išbandė praeitų metų naujovę Visiems po lygiai. Ir, aišku, naujoji spalva neprasprūdo nuo jos įdėmaus žvilgsnio. Ir mezgėjos smalsumas labai greitai naują sruogą pavertė dailiomis kojinėmis. Kaip ir praeitoje poroje, ji pasirinko tamsių spalvų juosteles megzti išvirkščiomis akimis – būdas pasiteisinęs ir labai efektingas! Šalia – kojinė, uždaranti senąją kolekciją ir liudijanti, kad išmegztos visos spalvos, ne tik naujausios 😉 .

Manau, visi atkreipsite dėmesį į kojinių ilgį – taip, iš vieno kamuoliuko išeina beveik kelius siekiančios kojinės. Gražvydė mezga nuo pirštų galiukų ir sunaudoja viską iki paskutinio siūlo galo (kas mylit likučius, nesekit jos pėdomis 😉 ).

Kojininiai siūlai, dažyti taip, kad imituotų žakardinį mezgimą, fantastiškai atrodo pirštuotose pirštinėse, nes dėl mažo akių skaičiaus kiekvienas pirštukas gaunasi vis kitoks, bet… jei pataikysite pirštų seką, pirštinės neatrodys kaip atsitiktiniai pakeleiviai, jos iš tolo švies žinia, kad „mes – PORA!”

Pirštinėms reikia dvigubai mažiau siūlų nei kojinėms, todėl likutį, sudėję su kitu „likučiu”, sėkmingai panaudosite originaliai kojinių porai. Vienodai pasikartojantys perėjimai abiejose kojinėse suteiks porai akivaizdų garantą, kad tai tikrai yra pora 🙂 .

Dvi kojinių poros megztos Gražvydės NorkienėsDas Paar (2321 ir 2506). Kitose nuotraukose – Jūratė Tamošauskienės megztos pirštinės ir kojinės (siūlai – Das Paar 2320 (5 draugai), Opal Schafpate 9603).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00