Stebuklingi kamuoliukai

Ne kartą esu minėjusi, kad jokia siunta iš Schoppel-wolle neapsieina be gražiųjų Zauberball Crazy (75% vilna, 25% suyrantis poliamidas, 100 g ~ 420 m) kamuoliukų, ne išimtis ir dabartinė, atvirkščiai – tų spalvotų gražuolių gavom ypatingai gausų papildymą 🙂 .

Margi kamuoliukai traukia akį tiek juos gerai pažįstančių mezgėjų, tiek pirmą kartą matančių. Dažnai pastarieji kiek nuliūsta sužinoję, kad pagal pirminę paskirtį tai yra kojininiai siūlai, ypač jei kojinių nemezga ir artimiausiu metu neketina. Iš tiesų tas žodis „kojininis” reiškia tik tai, kad siūlas yra tinkamas kojinėms (kiti toli gražu ne, nebent jūsų pirmasis hobi yra adymas), bet jokiu būdu jomis neapsiriboja. Tiesą pasakius, iš Zauberball Crazy siūlų esu mačiusi daug daugiau skarų, šalikų, pirštinių (šios ypač įspūdingos!) ir megztukų nei kojinių (jų taip pat ir visos jos unikaliai gražios). Kojininiais vadinami siūlai turi savo sudėtyje poliamido, užtikrinančio medžiagos tvirtumą, o kam, sakykite, jis kenkia? Dar kojininiai siūlai dažomi trumpais perėjimais, nes kojinėms reikia nedidelio akių skaičiaus, o tai taip pat reikalinga daugeliui mezgimo idėjų. Ir kaip taisyklė, prie visų šitų savybių prisideda lengva priežiūra, daugelis siūlų atlaiko net nepagarbų skalbimą 40 laipsnių bendroje skalbinių krūvoje, tas taip pat ne vienam mezginiui išgelbėjo gyvybė 😉 .

Naujoje siuntoje atkeliavo Indigo, Alpių kriminalas, Patrauklusis, Upės vaga, Kelrodis, Kelias 66, Oranžerija, Gilūs vandenys, Spalvotieji metalai ir Rudens saulė. Juos MZ pasitiko toli gražu ne tuščias jų krepšys, tai iš visos gausos tikrai rasite sau pačią pačiausią kamuoliuką 🙂 .

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00