Nukeltų akių raštai po kursų

Šiandien yra ta diena, kai burtų nykštukas paprastai turi užduotį ištraukti vieną laimingą prizo laimėtoją, parodžiusį ką išmoko kursų metu. Sausio 15 diena buvo ta raudonai apvesta diena kalendoriuje, kai per nukeltų akių kursus išmoktos technikos turėjo būti realizuotos savo projektuose ir pademonstruotos mums visiems pasidžiaugti 🙂 .

Laukiau vos ne visą dieną ir laukiu dar iki pat vėlyvo vakaro. Jei nebesulauksiu daugiau, nykštukas gaus išeiginę dieną, o Renata – prizą. O belaukdami kartu pasigrožėkite jos kojinėmis 🙂 .

Nebuvau labai stropi mokinė, nes ir mokiausi labiau iš smalsumo, neturėdama idėjos, ką konkrečiai norėčiau numegzti dabar, gal greičiau, kad turėčiau šią techniką savo bagaže ateičiai. Bet mezgant kojines Kalėdoms anytai spontaniškai šovė į galvą, kad galiu čia kokį raštelį pritaikyti. Paieškojau ir pritaikiau 🙂 .

2023-01-18. Renatos kaimynė Daiva nepasiduoda – atsiuntė vėlyvą vakarą nuotraukas, kad primezgė ir dar mezga :). Nykštukas darbo turės ;)).

2023-01-25. Dar niekada pabaigos konkurso dalyvėms neteko taip ilgai laukti atomazgos. Mes su burtų nykštuku spėjom per tą laiką paviešėti kituose miestuose, išlaikyti egzaminą ir pasirgti (čia abiejų veiklas kartu sudėjus 😉 ), tai labai atsiprašome už delsimą. Pagaliau!

Mano mama siuva labai patogius mezginiui su siūlais laikyti kubiliukus ir jie neretai tampa prizais mezgimo konkursuose. Šiandien šis santūrus pilkas su baltom snaigėm (?) dekoruotas keliauja… Daivai! Dideliausi sveikinimai abiems mezgėjoms – kaip visada, didžiausias prizas atkeliauja nuo jūsų virbalų 🙂 .

Renatos Starkienės megztos ir fotografuotos kojinės. Siūlai – Drops Fabel 100 ir Opal uni 4-ply 9938. Pirštinės megztos ir fotografuotos Daivos Miliauskaitės, siūlai – Sirri 20 ir 28, modelis – „Vėliavos„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00