Šiltas debesėlis

Šilti užmestukai yra gerai visais metų laikais, bet jei šaltaisiais tenka derintis prie visos sunkiosios garderobo artilerijos, tai vasaromis jie tampa nepakeičiamomis ir neužtemstančiomis žvaigždėmis.

Patogi, graži, elegantiška ir labai universali megztuko versija – tiks prie bet kokio rūbo apačioje, išgelbės bet kokiu oru, o ypač nuolatiniuose jo kūliavirsčiuose, o jei esate labai dosnios širdies, galite nuo šalčio apsaugoti ir savo artimą – šito drabužio dydis yra išties universalus. Pamenate Merės Popins stebuklingą buteliuką, iš kurio kiekvienam tekdavo šaukštas pagal jo skonį? Jei tuo laiku būtų nešiojami užmestukai, neabejotinai toks būtų atsiradęs visiems gyvenimo atvejams tinkankančiame panelės Tobulybės garderobe.

Tai ir puikus vasaros mezgimo, ne tik nešiojimo, projektas. Užmestukas sudarytas iš didelio stačiakampio ir dviejų mažų rankovėms, megztas ripsu (tai yra, vien geromis akimis), jis dovanos valandas nerūpestingo mezgimo važiuojant, plepant ar gaudant saulutę paplūdimy.

O paskui bus ilgos šiltos dienos vėjui šiaušiant plaukus, šiugždenant lapus po kojomis ar jaukiai sėdint su knyga (ar mezginiu 🙂 ) prie židinio.

Daivos Janavičienės megztas užmestukas iš Isager Silk Mohair 41 kartu su Drops Lace 8105.

1 komentaras apie “Šiltas debesėlis”

  1. Puikus! Ripsu megztas yra tikrai geriausias variantas.
    Susižavėjusiems įdedu nuorodą- aprašymas užmestuko mezgimui be siūlių nugaroje ar šonuose:
    https://www.ravelry.com/patterns/library/shulie
    Rankoves galima daryti ne tik šonuose (trumposiose stačiakampio kraštinėse), o ir „išeinančias” iš plačiosios stačiakampio kraštinės, t.y. surenkant siūlę, siūlės šonuose numegzti norimo ilgio rankoves. Tada siauresnė lieka nugara, gal ne taip viskas sukrenta į priekį. Bet patogūs visi variantai.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00