Storesni melanžai

Kad jau pradėjom nuo merino vilnos ir nuo melanžo, tai tęsiam tą pačią temą su Zauberwolle (100 % merino vilna, 100 g ~ 250 m) diskais.

Siūlas, kaip matote iš metražo, yra vidutinio storio (storesnis už vakarykščio įrašo herojus) ir turi gerokai ilgesnį spalvinį perėjimą. Tiesą sakant, tokį ilgą, kad 4 pereinamų siūliukų, iš kurių sudarytas siūlas, melanžas pasikartoja tik kas 4-5 kamuoliuką, todėl su šituo siūlu mezgant, gal ir neverta siekti identiškai vienodų detalių. Čia galioja kitos žaidimo taisyklės – vienodas pavadinimas užtikrins tą patį spalvinį spektrą, o jūs jau iš širdies pasimėgaukite jo turtingumu ir įvairumu. Nesvarbu, ką megsite – pledą (būtent iš šito siūlo numegzti tie įspūdingi apklotai!), šaliką, kepurę ar naują megztuką – visi mezginiai bus nepakartojami ir unikalūs, brolių ir sesių panašumus bei individualumus turintys kamuoliukai jau tuo pasirūpins 😉 .

Galima savo išsirinktus kamuoliukus išsidėlioti susidarant beveik nepastebimą perėjimą, o galima eiti radikaliai kitu keliu – jungti kamuoliukus pačiose skirtingiausiose spalvinėse vietose, kažkada gavau fantastiškai gražią tokio megztuko nuotrauką 🙂 .

Pasipildėme, ko pritrūkome:

Skubos valandos, žavinčios savo švelniais ir subtiliais prieblandos spalvų perėjimais.

Įkaitęs žaizdras, atvirkščiai, ryškus ir intensyvus, tik jei pozuojančių šalia kelio ženklų raudonis yra vienodas ir lygus, tai siūlo kamuoliuke raudonų besimainančių atspalvių, kaip ugnyje, nesuskaičiuojama daugybė.

Ir gražioji Šunvyšnė, jungianti savyje ir vasaros žalumą, ir turtingas bei gilias rudeninio derliaus spalvas.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00