Beždžionėlė Jokūbas linki gero penktadienio

Šiame puslapyje galima iš anksto suplanuoti įrašo paskelbimą ir dažnai tuo naudojuosi, nes užimtomis darbo dienomis tai yra vienintelė galimybė užtikrinti, kas beveik kas dieną MZ dienoraščio skaitytojus pasieks naujas įrašas. Dažniausiai viskas vyksta sklandžiai, bet kartais sistema sustreikuoja ir pradelsia paskelbimą, aš ryte tą suseku patikrinusi MZ puslapį ir turiu rankiniu būdu paskelbti straipsnį. Taip atsitiko ir šį rytą. Mieliausias žaislas buvo sumanytas parodyti gerai savaitgalio pradžiai lygiai dieną prieš prasidedant karui Ukrainoje. Tik dvi dienos praėjo, o pasaulis pasikeitė 180 laipsnių kampu. Ir puslapis lyg tyčia šiandien stabtelėjo manęs „paklausti”, ar tikrai aš pasiruošusi publikuoti šiandienos straipsnį, kai atrodo, net nepadoru džiaugtis gyvenimu, kai visai šalia siaubingoje karo mėsmalėje kenčia ir žūsta žmonės. Turėjau ilgą rytą (daug kam turbūt ne taip gerai pastarosiomis dienomis miegasi ;( ) pagalvoti ir nusprendžiau paspausti mygtuką „Atnaujinti” – nes grožis, gerumas ir visi šviesūs gyvenimo stebuklai vieną dieną tiesiog privalo nugalėti.

Sunkiai įsivaizduoju smagesnį palydėjimą į savaitgalį nei šios nuotaikingos nuotraukos – megzti žaislai, ypač tokie žaismingi, gyvi ir spalvingi, sušildo sielas nepriklausomai nuo amžiaus pase ;).

Baisiai mielas sutvėrimas. Negalėjau atsižiūrėti į internete sklandančias nuotraukas. Smagu tiek megzti, tiek žaisti dėl savo lankstumo. Dovana sūnui. Galbūt ateityje pasikeis akys ir gal koks drabužėlis atsiras.”

Vaikų žaidimams šis besišypsantis Jokūbėlis yra idealus draugas – ilgos rankos ir kojos leidžia jam ištaisyti bet kokią pozą ir priimti bet kokią rolę. Norėjau sakyti „kaip gyvenime”, bet paskui pagalvojau, kad net labiau nei gyvenime – taip plačiai, kaip driekiasi vaiko vaizduotė ir jo vidinio pasaulio ribos. Rasa labai preciziškai sutaikė beveik vienodas rankas ir kojas, bet tas „beveik” suteikia dar vieną gyvybės kibirkštį šiam visada geros nuotaikos šelmiui :). Pereinamų spalvų švelni merino vilna tokiam projektui – labai jau vykęs pasirinkimas.

O svarbiausia – net jei ir nebūtų šis išdykėlis toks gražus, mamos rankų šiluma visada bus su tavimi, dieną ir naktį.

Rasos Balčiūnaitės megzta beždžionėlė ir nuotraukos. Siūlai – Schoppel-wolle Zauberwolle 1701 (Papūga) ir Rosarios4 TEC 29, modelis – „Monkey Jacobus„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00