Ateina spalvos!

Ką tik naujienose puikavosi islandiška Plotulopi (100% neverpta islandiška vilna, 100 g ~ 300 m), ir vėl ji čia? Norisi pasakyti, kad kol bus žiema, tol mes rūpinsimės pačios lengviausios ir šilčiausios vilnos atsargomis, bet tiesa yra ta, kad gaudysime visas prieinamas spalvas kiaurus metus, kaip ir megsime bei nešiosime. Sutinku, pačiomis karščiausiomis dienomis šitos programos nesilaikysime ;), bet jei reikėtų spintoje apsiriboti tik vienu vieninteliu megztiniu, ir aš, ir vaikai, vieningai pritartume Plotulopi pasirinkimui – megztinio reikia tik tuomet, kai šalta, o kai šalta, reikia megztinio šilto. Lengvumas yra rimtas bonusas tiek kasdieniniam naudojimui, tiek kelionėse. Ne paskutinėje vietoje yra ir begalinis šio siūlo gražumas ;).

Ką tik rimtai apsirūpinę natūraliais nedažytais Plotulopi atspalviais, šia siunta papildėme lentynas pasibaigusiomis spalvomis ir šiandien galime džiaugtis turėdami pilną paletę :).

Iš natūralių atspalvių šį kartą atkeliavo tik labai greitai pasibaigęs šviesiai rusvas, o visa kita – tikra spalvų terapija. Žalumos ir žemės išsiilgusiems – visa eilė pačių subtiliausių žalsvai rusvų atspalvių. Prie jų – turtingai melanžinės plytinė, rausva ir violetinė.

Stulpelis mėlynas, stulpelis raudonas ir žvaigždėtas dangus už jų.

2 komentarai apie “Ateina spalvos!”

  1. Laba diena, ar turite šiuo metu 2026 spalvos ir dar Kanbgarn kokia kaina siūlai, niekur neradau parašyta.
    Ačiū

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00