Eco Baby

Isager siūlų siuntoje šį kartą ir kolekcijos papildymas, ir visai naujovės. Viena tokių – Eco Baby (68% jauniklių alpakų vilna, 32% organinė Pima medvilnė, 50 g ~ 150 m). Kurtas patiems jautriausiems nešiotojams, šis siūlas yra visiškai nedažytas ir niekaip prieš tai neapdorotas chemiškai, todėl tinka alergiškiems žmonėms ir yra išskirtinio švelnumo. Sukurtas jis visų pirma galvojant apie pačius mažiausius, kad užtikrintume jiems pačius švelniausius, švariausius ir mažiausiai dirginančius pluoštus.

Subtilią natūralią paletę sudaro penki lengvai melanžiniai atspalviai, pats siūlas yra grandinėlės pavidalo ir rekomenduojamas megzti 4 – 5 mm virbalais (nepriimkite šios informacijos tiesiogiai, virbalo dydis yra labai individualus reikalas ir abu šiandien demonstruojami pavyzdėliai tikrai megzti mažesniais).

Turbūt nepasirodys keista, kad pirmi mezginiai iš šio siūlo yra būtent kepurės, nes kakta yra viena jautriausių ir graužimo labiausiai nemėgstančių kūno vietų. Viena kepurė vyriška, kita – vaikiška, patiems didžiausiems jautruoliams ;).

Vyriška kepurė (tai yra, vyrui megzta, bet labai puikiai tinkanti ir pačiai autorei) megzta ir fotografuota Kotrynos Žvirblės, siūlai – Eco Baby E8S. Naujagimio kepurytė megzta Dalios LiepuonienėsEco Baby E2S, modelis – „B21-34 Alladin„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00