Septynkojis

Ši Rasos kolekcija – ne mistiniam septynkojam, o realiam žmogui, kuris kojas turi tik dvi, užtai polėkio ir žaismės tiek, kad jokiais skaičiais nenusakysi.

Lyg ir vaikystės savaitėlė, kai kiekvienai dienai turėjai vis kitos spalvos tokį pat rūbą, tik čia kombinacijos ne tokios tiesmukos (kojos tai dvi, ne viena!) ir jų daug daugiau bei pačių įvairiausių. Gali rinktis porą pagal nuotaiką, kurios spalvos tau į širdį iš pat ryto šnabžda, gali išsitraukti porą kaip burtą.

Stebuklingi Wunderkleckse kamuoliukai – patys geriausi palydovai į pasaulį, kur kojinės nėra tik paprastas šildantis daiktas, o tarpininkas tarp rūbų ir paveikslų pasaulių. Jie taip įmantriai rankomis nudažyti, kad net vienoje partijoje nerasi dviejų vienodų kamuoliukų. Ir turbūt naivu tikėtis iš tokių siūlų vienodų kojinių… Užtai kojinės abstrakčios tapybos pavidalu gimsta lengvai it auga žolė – imi vieną kamuoliuką ir stebi, kaip iš po virbalų po truputį ima rastis spalvotos kompozicijos.

Rasa bandė šį procesą kiek suvaldyti, kai iš vieno kamuoliuko gavo tris skirtingas kojines. Tikėjosi rasti parduotuvėje dar vieną ir gal tokiu būdu būtų pavykę sudaryti daugiau mažiau panašias poreles, bet… 🙁 Shin-Kyo tiltas nėra tas spalvynas, kuris ilgai dulka lentynose, užtai šalia gali rasti kitų, ne mažiau gražių. (Gali rasti ir savo podėliukuose, jei gerai juos užlaikai ;)).

Wishdots – visai kita daina, bent taip atrodo iš pirmo žvilgsnio, bet iš jos numegzta dar krūvelė kojinių stebuklingu būdu susijungė į labai vientisą rudeniu kvepiančią kolekciją. Kai kas vienspalvis taip pat įsijungė į bendrą reikalą 😉

Norintys tvarkos, žinoma, gali suskirstyti kolekcijos dalis į sodresnį ar balsvesnį būrelius, bet gražiausiai man jos atrodo visos kartu, vienoje krūvoje, vieno būsimo laimingo nuolat keičiamos parodos ant kojų savininko rankose (ar kojose?).

Kolekciją apjungia ne tik rudeniškas koloritas, bet ir išmanus Rasos pagalvojimas visas kojines megzti vienodu raštu (3 akys geros, 1 išvirkščia) ir vienodo dydžio. Tokia atnara (be jokio papildomo stulpelio) man buvo tikras atradimas – pats raštas yra tamprus ir neleidžia mezginiui riestis, o atlenkus taip gražiai atrodo išvirkščios pusės gerų akių juostelės!

Rasos Drazdauskienės megztos kojinės iš Schoppel-wolle Wunderkleckse 2433 (Shin Kyo tiltas) ir 2322 (Wishdots) ir dar giminingas lašiukas kojininio šiobeito.

2 komentarai apie “Septynkojis”

  1. Super!!! sėdžiu,juokiuosi ir mąstau: kokia tvarka nešiočiau,jei tai būtų mano…jos septynios,kojos – dvi.
    Smagus uždavinukas…

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00