Summerdaydream shirt

Vasariniai mezginiai, palyginus su vilnoniais, turi mūsuose trumpą gyvenimo laiką ir mažiau mezgantys gaili savo brangaus laiko ne taip dažnai nešiojamam rūbui gaminti. Vasara ir taip trumpa kaip akies mirksnis, o jei dar karšta, tai megzta medvilnė neatlaiko plonyčių austinių ar fabrikinio trikatožo konkurencijos.

BET – kokia vasara bebūtų, ateina laikas, kai ima vėsti oras, ypač nakčiai su diena keičiantis pamainomis, ir tokia trumpom rankovėm medvilninė palaidinė tampa pačiu patogiausiu ir komfortabiliausiu drabužiu. Kaip apatinis sluoksnis lengvai atvėsus ir programos vinis pati viena švelniai rudeniškai saulei besišypsant. Aš pati kelias tokias įsitaisiau pastaruoju metu ir negaliu suprasti, kaip be jų išgyvenau anksčiau! Myliu vilną, bet nenoriu jos dar vasariškai minkštam orui besilaikant, o su plona maikele jau kaip ir per šalta…

Guntos nauja palaidinė, numegzta modelio testavimui, dabar išgyvena žvaigždžių valandą. Minkštutė medvilnė, dailiai melanžinė, nenuobožiai rodosi ir lygių akių plotuose, ir neužgožia raštuotų detalių. O šios ypatingai subtilios – pynučių krašteliai apjuosia kaklą, rankovių iškirpimus bei labai gražiai apžaidžia šoninius skeltukus.

Spalvos dvi – ne testo ir ne Guntos pirminio sumanymo dalis, o lentynos padiktuotas sprendimas, kuriuo dabar palaidinės šeimininkė atsidžiaugti negali :).

Guntos Jarutės megzta palaidinė iš Rosarios4 Bairro Alto 3 ir 5, modelis – „Summerdaydream shirt„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00