Gyvenimo džiaugsmas

Visokių gyvenime mezgėjų esu mačiusi ir jei reikėtų kažkaip pabandyti susklasifikuoti ar įvardinti tipus, Danutė toje kompanijoje užimų unikalią ir išskirtinę vietą. Ji yra tikras pozityvios energijos sūkurys – viskas, prie ko ji prisiliečia, ima žėrėti lyg konfeti lietuje. Džiaugsminga meilė gyvenimui spinduliuoja iš kiekvienos nuotraukos, kiekvienos mezginio akies. Ar reikia stebėtis, kad Shoppel-wolle spalvoti kamuoliukai nepaliko jos abejingos? 😉

O jei kas į širdį krito, tai ne tyliam gėrėjimuisi pasidėjus kamputyje – Danutė džiaugiasi naujomis spalvomis aktyviai ir tikro tornado greičiu. Užklausta apie pavasarį pradėtą megztuką, jai jau teko pasirausti atmintyje perkratant „senų” mezginių kolekciją ;). O kad megztukai ne tik gimsta, bet ir mielai nešiojami, liudija faktas, jog paklausimo metu megztukas išvykęs kartu su ja į kelionę :).

Nes plonos medvilnės trijų ketvirčių rankovėmis rūbas yra nepamainomas lengvai vasaros vėsai, o nuostabios spalvos – kasdienei (visų matančių taip pat) džiaugsmo dozei.

Danutės Mačėnienės megztas megztukas ir nuotraukos. Siūlai – Schoppel-wolle Zauberball Cotton 2393 (Banko paslaptis).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00