Skara kaip austinis divonas

Kenčiantys liepos karštyje, tikiuosi, atvės nuo sniego vaizdų (skara fotografuota dar žiemos gale), o jei ir ne, tai skaros gražumas neabejotinai laimės konkursą laisvoms sirenų choro vietoms užimti prieš įžūliai kylantį termometro stulpelį. Entrelac ir pereinamų spalvų siūlų sąjunga tikrai danguje sutverta, o nevienodo dydžio stačiakampiai su kvadratėliais labai paprastu būdu sukurs išskirtinai įmantriai bei turtingai atrodantį ir akį traukiantį rezultatą.

Apie technikos paprastumą rašau ne šiaip sau – būtent tai yra puiki priežastis išsirinkti ją kelioniniam mezginiui. Pagauni judėjimo ritmą ir jokių schemų bei sudėtingų skaičiavimų nereikia, o jei rinksitės didelę skarą ar pledą, tai ir reikalų turėsite tikrai ilgoms kelionėms. Ir dar atostoginiams pasisėdėjimams prie jų ;).

Visi švelniai keičiantys spalvas siūlai čia dėmesio verti kandidatai, ypač ilgo spalvinio žingsnio. Kandimo bijančių laukia prašmatnūs Schoppel-wolle merino vilnos kamuoliai, o tikros rimtos vilnos fanai sunkiai ras ką geriau už estišką vilną. Šios ilgi perėjimai kartais rodosi minusu, bet netolygaus entrelac technikoje jie suteikia struktūrą ir pabrėžia piešinį, kuris labiau primena austinį daiktą nei mezginį.

Eilėms ilgėjant puikiai veiktų ir vieno atspalvio sruoga, bet pakaitom derinant dvi, garantuotai turėsite visai unikalų derinį, nes spalvas rinksitės jūs, o kurioje vietoje vienos sruogos dalis susitiks su kitos sruogos spalvomis, jau kaip kortos kris ;). Storis taip pat yra galimas visoks, bet skara iš pačios ploniausios estiškos vilnos bus didelė, puri (ypač jei dalį ar viską megsite ripsu), šilta be galo, besvorė kaip vasaros debesėlis danguje ir graži kaip žydinti pieva.

Aušros Svarauskienės megzta skara iš estiškos Aade Long 8/1 artistic vilnos.

3 komentarai apie “Skara kaip austinis divonas”

  1. Nieko neišeina daugiau pasakyt už ohoho, taip spalvos su raštais suaugusios, kad atrodo, taip ir ausdavo.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00