Chaika

Praeitą vasarą naujasis Rosarios4 siūlas Jardim buvo taip akimirksniu išgraibstytas, kad nespėjau nė apsižiūrėti, jog nebeliko jokios man tinkančios spalvos. Teko su nemenka kompanija laukti naujos siuntos su išsvajota žalia spalva.

Laiko turėjau užtektinai ir modeliui pasirinkti – praeitais metais labai pasiteisinę mano garderobe neploni megztukai trumpom rankovėm taip ir prašėsi draugų… Vidutinio storio medvilnė jau išbandyta ir labai traukė tam pačiam orui suplanuotas reikalas iš vilnos ir medvilnės derinio. Siūlas minkštesnis už gryną medvilnę (vilna čiuopiant nesijaučia, bet savo darbą atlieka!), pakankamai plonas ir labai jaukus. Su malonumu klausiausi ir atsiliepimų iš praeitų metų, kaip siūlas puikiai nešiojasi, lengvai prižiūrimas, jokių spurgelių – nes nešiojimui ir buvo suplanuotas mano naujas megztukas!

Rinktis šį konkretų siūlo ir modelio derinį siūlyčiau tik eksperimentų nebijantiems – originalas yra vos ne dukart storesniu siūlu megztas. Tai aš viena akim į instrukcijas žiūrėdama kurpiau savąją versiją. Iki pat išskalbimo nebuvo aišku, ar ji pasiteisins, bet nors ir neguli kaklas taip, kaip autorės sumanyta, bet labai užskaitau – ir pasivaikščiojimui, ir trumpam Ofelijos vaidmeniui ;).

Stengiausi savoje versijoje išlaikyti originalų siluetą, kaklas net ir išblokuotas kiek styro kaip senovinė nėrinių apykaklė vietoj gilaus dekolte ir plotis kiek arčiau normalaus nei oversize, bet tinka man ir prie kelnių, ir prie sijono, prie akių ir šios vasaros orų ypatingai ;).

Megztukas megztas iš Rosarios4 Jardim 37, 01, modelis – „Chaika„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00