Jungiamoji medžiaga

Kai turite po sruogą labai gražių, prašmatnių, rankomis dažytų siūlų ir jie kategoriškai atsisako virsti gražiu, šiltu ir mielu mezginiu, ką daryti? Spalvos – tik viena reikalo pusė, yra dar sudėtis, kuri paprastai prašmatniuose siūluose tokia ir būna – prašmatni, tai yra, merino vilna ir šilkas yra populiariausi ingredientai. Be galo malonūs prie kūno, jie linkę tįsti, nėra labai šilti ir prastai laiko formą.

Sujunkite juos su estiška vilna, kuri nėra tokia švelnutė, kaip puošnūs būsimos sąjungos nariai, bet ant savo svarstyklių pusės išdidžiai deda šilumą, lengvumą ir puikų formos laikymą. Vienspalvė pasiūlys dar papildomą bonusą – ji suriš visas margas spalvas į vieningą visumą ir kaip geras rėmas išryškins pačias gražiausias rankinio dažymo puses.

Lygiomis dalimis pridėjus vienspalvę vilną (ji dryžuojasi kas ripsinę juostą), jūs visą grožį tikra žodžio prasme padvigubinsite ir tada jau labai drąsiai galite rinktis didžiausią bet kurios Stephen West skaros dydį, kurių ir mažos versijos yra, hm, labai nemažos ;).

Rezultatą matote – labai graži, labai vieninga, labai nemaža, puikiai krintanti, šilta ir jauki skara įsisupti, tokia, kokias Živilė ir mėgsta :). O ką nekaip nuteikia žieminė nuotrauka, pagalvokite, kaip smagu į tokią įsisupti naktinėjant vasarą…

Živilės Mažeikienės megzta skara ir nuotraukos. Modelis – „Quake Scarf & Shawl„. Siūlai – rankomis dažyta merino vilna kartu su estiška Aade Long 8/2 vilna (tamsiai mėlyna).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00