Meistrystės fejerverkai

Dar vienas prarištas Kalėdų senelio maišas demonstruoja savo turinį – kojines. Ir kokias kojines!

Virginija myli žakardinius raštus ir nardo juose kaip žuvis vandenyje, žaisdama spalvomis, skirtingų ornamentų kompozicijomis bei tekstūriniais intarpais. Jos kūriniai išskirtiniai, turi savitą stilių, kuris iškart gerbėjų rato atpažįstamas. Ir pasitinkamas ovacijomis:).

Skirtingus raštus sudėti į vieną mezginį ir dar žongliruojant ne vienspalviais, o margais siūlais – aukštasis pilotažas ir tai ne pirmi tokie Virginijos darbai (ir šiame dienoraštyje rodyti), bet kiekvieną kartą užgniaužia kvapą tokio lygio meistrystė ir niekada nepabosta, nenublanksta ir nepraranda katarsį skleidžiančios galios kaip visi dideli meno kūriniai.
Labai smagu tą stebėti kojinėse, kurios ne vienai mezgėjai asocijuojasi su kažkokio žemesnės svarbos daiktu, kad bet kokia forma yra tinkama stebuklui atsirasti:).

Virginijos Sankalienės megztos kojinės ir nuotraukos. Siūlai – Regia Shine 6851, 6855 kartu su Regia Trendpoint 6619, Opal Hundertwasser 1431 kartu Regia Shine 6852, Schoppel-wolle Admiral RDruck 1800int kartu su Opal 4-ply solid 3072.

8 komentarai apie “Meistrystės fejerverkai”

 1. Virginijos kojinės, iš kažkurio MZ Kalėdų šventimo ,dabar šildo mano kojas …
  labai jau tobulos ne tik grožiu,bet ir patogumu…Ačiū,ačiū.
  Smagu patvirtinti „savo kojom” :):)

  Atsakyti
 2. Dar net nepradėjau skaityti, o jau buvau įsitikinusi, kad Virginijos naujos kojinės. Nepaprastai gražios, taip gražios, kad net gaila būtų dėvėti. Gal reiktų pasidėti ir grožėtis. O dar nužiūrėjau, kad ir staltiesė labai dailiai nunerta. Virginija, čia tavo darbas?

  Atsakyti
  • Labai ačiū už tooookius vertinimus 🙂
   Staltiesę nėrė mano mama. Ji puošia didžiulį apvalų stalą sodyboje.

   Atsakyti
 3. Tikri fejerverkai! Labai gera grožėtis, tyrinėti. Ir džiugina grynai toks, kokį aš labiausiai mėgstu – dvigubas, kaip močiutė išmokė megzti kulnas. Man tik labai smalsu, ar tikrai netrūksta tamprumo žakardinėse kojinėse? Na, iš to, kad Virginija jų daug mezga, spėju, kad ne, tai įdomu, kur čia ta gudrybė? 🙂 Kokios nr virbalais megzta?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00