Nerta skara

Dėdama įrašui žymas vos neparašiau „vasaros mezginiai”, nes man galvoje yra susidariusi kažkokia keista jungtis tarp vąšelio ir vasaros ir kai matau kitų nėrinius, atrodo, kad ir kitiems nėrimas yra toks pats vasariškas užsiėmimas, kaip maudymasis ežere ar sodai su daržais 😉 .

Iš tiesų šią labai dailią skarą Jolanta mezgė visiems metų laikams ir nors nuotraukose tik pozuoja su vasarine suknute (per patį daugiau nei trisdešimties laipsnių gerumą ;)), ji taip ir yra numačiusi, kad ir vasarą ant pečių užsimes, ir žiemą apie kaklą apsisuks. Spalvą pasirinko subtilią ir švelniai moterišką, tokia tiks prie visokiausių aprangų, o ir siūlas pasirodė iš pačios gerosios pusės – šiltas, purus, idealaus storio ir visai nekandus.

Liūdniausia, kad mano vasarinis potraukis visai nesusijęs su jokiomis kompetencijomis šioje srityje (moku nerti bazinius raštus ir dalykus, tik tiek), tai labai negudriai Jolantai paskaičiavau siūlus (žinau taip pat, kad vąšelis valgo daugiau), iš kurių ji sunaudojo tik pusę (tai yra, pusantro kamuoliuko iš mano įsivaizduotų trijų). Gerai, kad siūlas ją pradžiugino, tai ant virbalų jau kita skarytė ir dar kai kas planuose iš šitos spalvos, o paskui jau ir iš kitos…

Išbandžiusi šį siūlą tik virbalais, vąšelinė versija ir man buvo labai gražus atradimas – skara puri, minkšta ir labai daili.

Jolantos Žilinskienės nerta skara iš Rosarios4 Romaria 17, modelis – „Free People Vintage Lovers Shawl„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00