Paveikslai šventiniam savaitgaliui

Opal Hundertwasser (75% vilna, 25% poliamidas, 100 g ~ 425 m) daugeliui mezgėjų yra ne šiaip pažįstamas, o labai gerai pažįstamas siūlas, mat jis yra ne tik nuo pačios pirmosios MZ gyvavimo dienos, bet ir vienintelė kojininio siūlo serija, kuri nenutraukiama, tik sulaukia dailių papildymų. BET – pažįstamas tai jis yra mezgantiems kojines, o žiūrovams iš šalies iš jo megztos kojinės sukelia kažką panašaus į „raketų mokslas” jausmus. Kaip galima taip dailiai sudėlioti ir išmegzti šitas spalvas??? Be jokių mazgų ir galiukų, tobulai subalansuotos kompozicijos!!!

Šitą seriją labai mylėjo imti megzti Violeta, kai kaip ekskursijų vadovė keliaudavo su grupe – net ir užimtoje grupės vadovo dienotvarkėje pasitaikydavo laukimo minučių, o ir pačiam reikia iš kažkur jėgų pasisemti ir savimi susitikti. Kojinės, kaip žinia, vienas geriausių kelioninių projektų – mažas ir paprastas. Bet grupė, matydama jos kojines iš šitų kamuoliukų, nenustodavo aikčioti: „Tokias kojines tik į galeriją, ne at kojų!”

Artėja ilgas šventinis savaitgalis ir tikrai netikiu, kad mezgantys žmonės praleis jį be virbalų – visas tris dienas grilio nekaitinsit, ežeruose nemirksite, o ir paparčio žiedas žydi stebuklingą akimirksnį. Kojinės – nuostabus projektas mezgimui smagioje draugų ar šeiminykščių kompanijoje, o tokios išskirtinės garantuos jums ir supergalių turinčio žmogaus titulą.

Šiandieniniai kamuoliukai man yra vieni patys gražiausių iš antrosios HW serijos, kiek iš jų numegzta kojinių ir pirštinių, jau nebesuskaičiuosi, o papildymai vis keliauja ir keliauja. Pridėkite prie nuostabių spalvynų dar papildomos prasmės suteikiančius vardus („Kelias nuo tavęs iki manęs ir atgal”, „Autobuso langas”), ir turėsite savomis rankomis numezgamą vidurvasario pasaką 🙂 .

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00