Urbanistinis papildymas

Kojininius siūlus aš taip pat vasarą priskirčiau sezoniniams, bet jei kas norės laikyti juos nesezoniniais ar visų sezonų, taip pat neturiu argumentų prieštarauti, nes kalbam ne apie kojinių nešiojimą (nebūtinai jų vasarą nereikia, bet daugiau šansų jos, aišku, turi žiemą), o apie jų mezgimą.

Kojines megzti gerai yra visur ir visada, bet vasarą mūsų projektus kiek apriboja klajokliškas atostogų, susitikimų, pasibuvimų gamtoje grafikas ir ne, niekas nesako, kad mezgantis žmogus dėl to nustos megzti, tikrai ne, bet tokia sąvoka, kaip „kelioninis mezginys” (ar „draugijos”, kaip kam patinka) vasaromis tampa ypatingai aktualus. Didelio pledo į kelionę neimsi – kelius kaitins ir užims visą lagaminą, megztinį reikia megzti atidžiai, matuotis ir skaičiuoti, o vat kojinės šioje kategorijoje visada užima prizines vietas. Jos yra mažas, paprastas, nekaitinantis ir neužimantis vietos projektas, nereikalaujantis (beveik) jokio skaičiavimo, o visą rudenį ir žiemą nenustosite sau dėkoti tą vasarinį derlių naudodami 😉 .

Iš Opal atvyko kelių rūšių siūlai ir pradedam nuo storiausių – vienspalvių Opal 6-ply (75% vilna, 25% poliamidas, 150g ~ 420 m). Jie tinka toli gražu ne tik kojinėms, bet jei sugalvosite megzti pastarąsias, turėsite ne tik palengvintą variantą nesiknebinėti su plonyčiais virbalais (ir užmesti akį į pašnekovą ar peizažą pro langą, rankos pačios su tokiais dydžiais susitvarkys 😉 ), bet ir kojinės nusimegs kosminiu greičiu.

Vieno kamuoliuko, gamintojo nuomone, užteks didelei vyriškai porai, bet aš dar tokio vyro nesutikau, kuriam būtų numegzta pora su neilgu aulu ir nebūtų likę likučių. Todėl jei išvykstate ilgesniam laikui, prigriebkite į kompaniją pasirinktam kamuoliukui tokio pat storio (šešių gijų) derantį vienspalvį ar margą (turime jų tiek Opal, tiek Grundl), namo grįšite su šilta kolekcija 🙂 .

Spalvų papildymas – miesto realijos: juoda, balta ir žolė aplinkui 🙂 .

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00