Spalvai ir tvirtumui

Žalias 6 gijų Opal kojininio siūlo kamuoliukas patraukia toli gražu ne tik kojinių mėgėjus, ne vienas juo susigundo dėl išskirtinai gražios ir gyvos žalios spalvos, o jau ką veikti su vidutinio storio šiltu, ištvermingu ir lengvai prižiūrimu siūlu, niekam idėjų netrūksta. Bet tokios išskirtinai originalios, kokias matote šios dienos nuotraukose, tikrai apsilanko ne kiekvienoje galvoje 🙂 .

Spėju, kad Ieva tą nemenką kamuoliuką pirko taip pat dėl spalvos, bet greičiausiai ne šitam gražiam projektui, jam turbūt tiesiog labai po akimis ar ranka pasitaikė 😉 .

Masinės gamybos megztuką, jau truputį pavargusį, išgyvenusį visus intensyvius karantininius nešiojimus namuose, ji paveldėjo ir iš dailios spalvos, bet tikrai neišskirtinio rūbo sukūrė unikalų.

Žalios spalvos spiralėmis einantys smulkūs dygsniukai ne tik pratęs megztuko gyvenimą (jei žmonių pagrindinė mirties priežastis yra širdies ir kraujagyslių ligos, tai megztinių – skylės rankovėse; ir tas, ir tas gydoma, abiem atvejais profilaktika daro stebuklus) suteikdami kojininio siūlo jėgos labiausiai trinamai vietai ties alkūnėmis, jie savo gaiviais žaliais daigeliais-dygsneliais sukūrė subtilaus japoniško sodo fragmentą, kartu į vieną istoriją sujungdami ir tradicinį siuvinėjimą, ir pagarbą daiktui, ir kasdienybės grožį, ir netobulumo estetiką

Ievos Abraitytės patobulintas megztukas su Opal 6-ply 7903.

3 komentarai apie “Spalvai ir tvirtumui”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00