Dangus ir žemė

Jau gerokai prieš Velykas MZ buvo jaučiamas rimtas pasiruošimas vasarai – vėsių pluoštų lengvoms palaidinėms buvo ieškoma dažniau nei šiltos vilnos 🙂 . Dangui taip dosniai palepinus mus per šventes, vasariškų mezgėjų bei nėrėjų būrys, neabejoju, dar labiau pagausės, tad greitai pildomės sparčiai senkančias Trio 1 (50 % linas, 30 % medvilnė, 20 % lyocelis, 50 g ~ 350 m) atsargas – į pabaigą labai aktualūs melsvi ir žali atspalviai.

Plonas, puikiai krentantis ir labai puošnus siūlas yra idealus draugas vąšeliui (nertiniai bus minkšti ir dailūs), kuris su vasariniais pluoštais mielai bendradarbiauja namų dekore ar aksesuaruose, bet ne taip lengvai randa jaukių pluoštų drabužiams. Virbalais megzti bus lengviau iš dvigubo siūlo, bet tą numatę gamintojai sukūrė storesnę šio siūlo versiją Trio 2, turinčią tas pačias spalvas. Jei pastarasis atrodo dar per plonas, bet dvigubas jau per daug vasariniam daiktui, galima dėti po vieną Trio 1 ir Trio 2 siūlus tarpiniam variantui. Galima sudėti kartu ne tik dėl storio, bet ir dėl siekiamo spalvinio efekto – sveiki, melanžo mylėtojai!

Plonasis Trio 1 ne tik sėkmingai gali būti dvigubinamas pats ar dedamas prie tokio paties storesnio siūlo, jis yra nuostabus bet kokio vasarinio ar žieminio siūlo kompanjonas, suteikiantis sąjungai gražų kritimą, švelnų blizgesį, storį, tvirtumą, sukuriantis norimą spalvinį efektą, o karštakraujus gelbstintis nuo perteklinės šilumos.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00