Kam sagų?

Jau galvojau, kad laikas, kai iš Kiolno mugės vežiau sagas MZ sako krepšyje baigėsi, bet pasirodo, ne, kuo aš labai džiaugiuosi. Džiaugiuosi, kad vis atsiranda kas taip sužavi ir nustebina, kad nieko nelaukdamas krauniesi ir veži namo 🙂 .

Demonstruoju nedidelį, bet labai dailų turtą iš Jim Knopf.

Nuotraukose sagutės gali pasirodyti didelėmis, bet tiek melsvos su žydinčiomis šakelėmis, tiek juodos su blizgančiomis rožėmis – subtilios ir mažutės. Beje, melsvų su baltais žiedais turime ir didelių – kam norėsis derintis 🙂 .

Nedidelės ir keramikinės sagutės su žvėrelių portretais – tokia ir viena bus ryškus akcentas!

Kiek didesnės yra sagos su gelsvais, melsvais, žalsvais ir rausvais plėmeliais išmargintomis plunksnomis – visos kaip realybėje nevienodos. Šalia mažučių metalinių sagų kolekcija – žalsvai balsvos lakuotos, netaisyklingos formos, primenančios uolų piešinius ir perlamutrinių gėlyčių puokštė.

Apatinėje nuotraukoje – mikrofonai su rankomis paišytais langeliais 🙂 .

Ir žaismingai pabaigai – vaikiškų vaisių kolekcija bei tarpusavyje derantis perlamutrinių sagų duetas. Vienose – atostogų vaizdelis, kitose – šviesa laumžirgio sparne.

Orai šyla ir susagstomi megztukai vis dažniau keičia rimtus bei šiltus vilnonius „šarvus” – gal kurios sagos pačios padiktuos naujo rūbo stilių? 🙂

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00