Roxy dress

Bet kokiam vaikui megzti drabužėlį trejus metus yra iššūkis prilygstantis laimėjimui loterijoje – vienam tk dangui gali būti žinoma tavo (ne)sėkmės priežastis. O jau užsiimti tokiu projektu pirmais vaiko gyvenimo metais, kai jo pasikeitimai yra patys dramatiškiausi – šansai tokioje loterijoje yra vienas iš milijono. Bet, kaip sakė garsusis T. Pratchett, kai tokia tikimybė, tai ir… laimi 😉 .

Ir Agnė tik patvirtino žymiojo rašytojo paskelbtą taisyklę – matote nuotraukose, aukso puodas yra jos 😉 ar greičiau Dorotėjos, pasipuošusios mamos megzta suknute. Nors, turiu pastebėti, mažoji šiose lenktynėse, kas ką greičiau peraugs, stengėsi kaip tikra čempionė – stiebėsi akyse, po mėnesio nuotraukose jau atrodė kaip po gero pusmečio, tampri merino vilna neatsiliko ir štai jų keliai susikirto. Suknutė idealiai tinka mažajai princesei ir turint galvoje, kad vaikai auga greičiau į ilgį, ne į plotį, tiks dar pakankamai ilgai. (Jei ne, megztą nuo viršaus daiktą mama greitai prailgins 😉 ).

Tokiame kontekste, Agnės džiaugsmas ir nuostaba, kad po kelerių metų pavyko prisidurti tos pačios dažymo partijos kamuoliuką, yra tik nereikšminga smulkmena 😉 .

Švelnutė merino vilna užtikrins, kad kad šiluma bus švelni ir komfortabili, o labai dailus modelis leis mažajai panelei jaustis ir pasakų heroje, ir stilinga šiuolaikiška damute tuo pačiu metu 🙂 . Aš pati nebijau vilnos skalbimo rankomis, ypač su Eucalan, bet įtariu, skalbimo mašinai draugiškas tokio amžiaus žmogaus garderobas sutaupo gerokai tiek jo paties (nereikia perdėtai saugotis), tiek tėvų nervinių ląstelių 😉 .

Agnės Naraveckės megzta suknutė dukrai ir nuotraukos, siūlai – Drops Baby Merino 22, modelis – „Roxy dress„.

1 komentaras apie “Roxy dress”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00