Kas ant pledo

Vakarykščio įrašo didysis pledas, matyt, pasijuto tuose namuose vienvaldžiu mezgimo krepšio šeimininku ir paleido į pasaulį gandą, kad Diana tai jau kojinių nemezga (nes nu, aišku, kad mezga tik pledus 😉 ) . Ir tik jį pabaigus paaiškėjo, kad tai ne visai tiesa, tai yra, visai netiesa – prašom, ant to paties grandiozinio fono jau įsitaisė beveik visos Opal Van Gogh kolekcijos kojinės 🙂 . Ir pašonėje įsitaisė dar dvi poros iš storesnio šešiagijo siūlo – pora suaugusiom kojoms ir dar viena mažoms kojytėms 🙂 .

Vyras juokėsi, kad šuo visada saugo mezginius (raskite gyvuliuką to nebandantį daryti 😉 ) ir prileidžia prie jų tik mezgėją – va čia tai atsidavimas! Nors turint galvoje, kokiame fone vyksta procesas, aš nebūčiau tikra, ką jis saugo iš tiesų – mezginius ar savo šiltą saugią vietą ant gražuolio pledo 😉 .

O jei smalsaujate, kaip čia taip pavyko viską sumegzti, tai prašom jums atsakymas: kojinės anūkėlei iš galiukų 🙂 .

Dianos Ramanauskienės megztos kojinės ir nuotraukos. Siūlai – Opal Van Gogh 5436 (Gogeno kėdė), 5435 (Žvaigždėta naktis), 5431 (Kavinės terasa naktį), 5430 (Dailininko kambarys), Opal Knuddelbande 6-ply 11325.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00