Stebuklingi kamuoliai – storiausia versija

Siuntoje iš Schoppel-wolle šį kartą dominuoja Gradient (100% pavelta merino vilna, 100 g ~ 260 m), pati storiausia iš gražiųjų švelniai spalvas keičiančių paveltos merino vilnos kamuoliukų versija. Nebūdama plona, ji puikiai tinka spalvinti žieminius mezginius – rimtesnes kepures, šiltas skaras, linksmus šalikus ar ryškius kaklašildžius, juolab kad sudėtis garantuoja švelnumą ir komfortą. Norinčių pilnai prasieiti per visas kamuoliuke esančias spalvas laukia ir rimtesni formatai – spalvingi megztiniai ar liemenės, o gal ir visas vaikiškas (ar nevaikiškas? 😉 ) pledukas.

Gražuoliai kamuoliukai jau buvo taip išsibėgioję po mezgėjų krepšius ir spintas, kad teko rimtai pasipildyti – atkeliavo net devynios pasibaigusios spalvos 🙂 .

Mezgusi ne vieną populiariausio Sophie Scarf versiją dovanų iš kito Schoppel-wolle gaminamo siūlo, Cashmere Queen, ir ieškodama naujų spalvų, Eglė atrado tam reikalui ir spalvotuosius Gradient kamuolius, kurie, tiesa, neturi nei šilko, nei kašmyro, bet yra tokio pat storio, tokios pat paveltos vilnos struktūros, taip pat švelnūs ir minkšti, tik pereinamų spalvų.

Gradient kamuoliukuose spalva gana lėtai keičiasi švelniais perėjimais, todėl tokioje mažoje ir nedaug akių pločio skarelėje jie nespėja susidryžuoti, o tik dailiai ir labai efektingai pereina iš vienos spalvos į kitą.

Eglės mezginių nuotraukos – atskiras meno kūrinys, gražus su bet kokiais siūlais, bet pati spalvingų skaryčių idėja taip pat labai verta „pasiskolinimo”. Šios mini skarelės populiarumas nė kiek nemažėja, jų per daug niekam nebūna, todėl turėti dar vieną jai tinkamą siūlą savo repertuare pravartu kiekvienam tos bangos paliestajam 😉 .

Abu šalikėliai (ir kitos kalėdinio maišo gėrybės) megztos bei fotografuotos Eglės Lašinskienės. Skarelės megztos iš Schoppel-wolle Gradient 2246 (Sutemų zona) ir 2249 (Arbatos ceremonija), modelis – „Sophie Scarf„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00