Adelės vaivorykštė

Šio įrašo mezginiai – ne vien kojinės, o komplektas su priderinta skarele. Bet prasidėjo viskas tikrai nuo kojinių. Adelė pati išsirinko savo kojinytėms vaivoryštės spalvų kamuoliuką. Kadangi ne ji pirma išsirinko tropinių Atogrąžų miškų regione plaukiojančių vaivorykštinių žuvyčių spalvų kamuoliuką turėdama galvoje spalvotą dangaus tiltą, tai atkreipiu visų tėvų dėmesį į šį spalvyną, kai vykdysite kieno nors vaivorykštinį užsakymą i neturėsite po ranka nieko, kas bestų pirštu tiesiai į Opal Regenwald XVIII 11204 kamuoliuką 😉 .

Adelė išsirinko siūlus sau kojinėms, bet jos kojytė dar maža, o Opal kamuoliuko užtektų net tėčio kojinėms, todėl iš likučio (ar didesnės kamuoliuko dalies 😉 ) mama numezgė priderintą skarelę. Primena populiarų baktusiuką, bet su I-cord juostele, kad būtų nedidelė ir patogi, Živilė surado auksinį viduriuką tarp pastarojo metų žvaigždinių modelių – Sophie Scarf ir Sophie Shawl.

Adelės mėgstamo filmuko herojaus uodegos spalvomis švyti daugelis jos garderobo dalių – batukai, kepuraitė, sijonėlis ir net pūkuotas rankinukas. Ir į tą pačią temą – mamos megztos kojinaitės su skarele. Šios vaivorykštės sudedamosios dalys garantuotai pačios šilčiausios – ir mamos meilė kiekvienoje akutėje, ir avyčių šiluma tropinių žuvelių spalvomis išmarginta.

Živilės Mažeikienės megztas komplektėlis jaunėlei – kojinytės iš skarelė iš Opal Regenwald XVIII 11204.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00