Merino Land naujienos

Plona merino vilna, tinkama kūdikių drabužėliams, aktuali žiemą vasarą, todėl labai stengiamės, kad lentynose nepritrūktų jokių spalvų. Ir, savaime suprantama, jokių naujienų 🙂 .

Merino Land (100% merino vilna, 50 g ~ 220 m) naujienose labiausiai akį traukia, aišku, neoniniai kamuoliukai – net trys spalvos! Ne visai įprasti tradicinei vilnai atspalviai ypatingai įdomiai gali suskambėti tokiuose tradiciniuose mezginiuose, kaip kūdikių drabužėliai ar riešinės (pastarosios yra pagrindinis projektas iš šio siūlo. Neoniniai atspalviai suteiks naujų efektų ir derinant šį ploną merino vilnos siūlą su kitais, moheriu, pavyzdžiui.

Šio siūlo lentynos ir be naujų ryškiausių spalvų yra gausios ir turtingos, tai kartu pasipildėm senais gerais (ir pačiais populiariausiais) pažįstamais – juoda, tamsiai mėlyna, pilkais, rausvais, violetiniais, turkio, baltais (sniego ir pieno) bei ryškiai mėlynais atspalviais.

Naujienomis šis siūlas gali pasigirti ne tik neoninėje paletės pusėje – atkeliavo nauji labai gražūs žali atspalviai, garstyčių, karamelės bei persikų spalvų kamuoliukai. Patiems įvairiausiems sumanymams 🙂 .

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00