Tobulas pledukas kūdikiui

Mano visi vaikai užaugo be kūdikių pledukų, todėl net ir mezgusi ne vieną kitiems mažyliams, o dar daugiau jų mačiusi, čiupinėjusi ir klausiusi istorijų apie juos MZ, nieko negaliu pasakyti iš asmeninės patirties – koks dydis, siūlas (be to, kad turi būti švelnus ir nepūkuotas), raštas tinka geriausiai, net kiek reikia kamuoliukų. Dėl tos priežasties galite mano žodžių nepriimti už gryną pinigą, bet paėmus į rankas fotografuoti Annos pleduką būsimam draugės anūkėliui, pajutau, kad laikau rankose tobulą variantą.

Viskas jam yra taip, kaip dabar daryčiau sau. Dydis (~95 cm kraštinės kvadratas), gražiai apvalus merino vilnos siūlas, kuriame švariai matosi raštas, ir pats raštas yra paprastas, bet labai labai paieškotas (kaip ir visi Isager modeliai, beje) – kiauraraštis su šachmatine tvarka išdėstytais gerų bei išvirkščių akių rombais suteikia pledukui labai gražų kritimą ir – svarbiausia! – yra absoliučiai vienodas abejose pusėse, jokio tau galvos sukimo, kaip užkloti ar susupti. Perlenktas per pusę, jis labai sėkmingai virsta skara apsigaubimui.

Ta proga pagaliau išsiaiškinau ir pasistengsiu atsiminti ne tik idealų dydį (kaip minėjau, ~95 cm kraštinės kvadratas), bet ir reikalingą kiekį – plono Drops Baby merino siūlo jam reikėjo 8 kamuoliukų.

Tokio tipo merino vilną, kad ji nesitampytų ir gražiai atrodytų, reikia pakankamai tampriai sumegzti. Ir Anna tą padarė. Per mėnesį. O padariusi pasakė: „Daugiau ne, iki mano pačios anūkų”. Ir suprantam – tai nėra labiausiai atsipūtimui skirtas mezginys, juolab kad ir raštą sekti reikia. Bet kaip liudija mano ilgametė patirtis siūlų parduotuvėje, tai tas „niekada daugiau” paprastai tęsiasi iki pirmo naujagimio horizonte 😉 .

Annos Dambrauskienės megztas pledas iš Drops Baby merino 23, modelis – „BABY SWADDLING BLANKET„.

1 komentaras apie “Tobulas pledukas kūdikiui”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00